اجرای نادرست طرح رتبه‌بندی کام معلمان را تلخ کرد | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 17 خرداد 1402 - 10:10

اجرای نادرست طرح رتبه‌بندی کام معلمان را تلخ کرد

شماره: 21674
Aa Aa

دولت همه تلاش خود را در جهت بهبود وضع موجود، خدمت‌رسانی بیشتر و امیدآفرینی به کار گرفته و یشتر از گذشته برای مهار تورم گام بر می دارد.

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران؛
اجرای نادرست طرح رتبه‌بندی کام معلمان را تلخ کرد

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران در نخستین جلسه هیئت دولت در سال ۱۴۰۲ گفت:

دولت به عنوان مخاطب اصلی و مجری فرامین رهبر فرزانه انقلاب همه تلاش خود را در جهت بهبود وضع موجود و خدمت‌رسانی بیشتر به مردم و همچنین امیدآفرینی در جامعه به کار خواهد گرفت.

به گزارش اسپادانا خبر، او عنوان کرد:

دولتمردان تلاش خواهند کرد با تقویت نقاط قوت و شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف وضع موجود را اصلاح و مطالبه تحول رهبری را محقق کنند. دولت خود را ملزم می‌داند با تلاش بی‌وقفه و بیشتر از گذشته برای مهار تورم و در جهت تحقق شعار سال گام بردارد.

رئیسی شاخص‌های خوب به دست آمده در زمینه رشد اقتصادی و همچنین تولید، اشتغال و دانش‌بنیان در سال ۱۴۰۱ را از توفیقات دولت دانست و بر لزوم تبیین این توفیقات برای مردم تاکید کرد.

او کسری و ناترازی بودجه را از مصائب کشور در گذشته عنوان کرد و از تلاش‌های صورت گرفته همکاران خویش در سال گذشته برای تنظیم منابع و مصارف به نحوی که استقراضی از بانک مرکزی صورت نگرفت و در پایان سال هم کسری بودجه به وجود نیامد تشکر کرد.

رئیسی در خصوص مشکل به‌وجود آمده در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان در روزهای پایانی سال گذشته اظهار داشت:

اجرای نادرست طرح خوب رتبه‌بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد که تدابیری برای حل موضوع اتخاذ شد، اما موضوع باید تا حصول نتیجه با جدیت بررسی و پیگیری شود تا اگر سوءمدیریتی وجود داشته حتماً با قاطعیت با آن برخورد شود.

او همچنین وزارت جهادکشاورزی را مکلف کرد پول محصولات خریداری شده از کشاورزان را به موقع پرداخت کنند و همچنین سازمان برنامه و بودجه را مأمور کرد با توجه به تغییراتی که در لایحه بودجه ۱۴۰۲ ارائه شده از سوی دولت صورت گرفته، متمم و اصلاحیه آن را هر چه سریع‌تر تدوین کند تا به مجلس ارسال شود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان