از طریق هوش مصنوعی در حال تنقیح ۱۲هزار قانون هستیم | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 20 آذر 1402 - 17:03

از طریق هوش مصنوعی در حال تنقیح ۱۲هزار قانون هستیم

شماره: 17553
Aa Aa

 وضع گرانی‌ها در کشور غیرقابل دفاع شده است؛ به تمام معنا به جهت کارکردی، رویکردی و باورها در یک قایق نشسته‌ایم و باید همه به یک سمت پارو بزنیم.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی؛
از طریق هوش مصنوعی در حال تنقیح ۱۲هزار قانون هستیم

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست با معاونت‌های پارلمانی دولت گفت:

 وضع گرانی‌ها در کشور غیرقابل دفاع شده است. نمی توان به مردم گفت که مشکلات مربوط به دولت بوده و به مجلس ربط ندارد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، او ادامه داد:

گفتن چنین صحبتی را وجدان ما اجازه نمی‌دهد و در صورت بیان آن نیز مردم این سخنان را قبول نخواهند کرد. مجلس و دولت در کنار هم باید مشکلات را حل کنند چون مردم برای حل مشکلاتشان فرقی بین مجلس و دولت قائل نیستند. هیچ‌زمانی ضرورت هماهنگی میان مجلس و دولت به اندازه امروز نبوده است. امروز جبهه انقلاب در شرایطی قرار دارد که محکوم به موفقیت است. موفقیتی که انقلاب، کشور و مردم به آن نیاز دارند. هرکار مهم و یک فرصت بزرگ می‌تواند یک تهدید بزرگ هم باشد. هرکجا بایستید مخالفان سفت و سختی وجود دارد که منافع آن‌ها در تضاد با این راهبرد است براین اساس آن‌ها به صورت مرتب تلاش خواهند کرد تا این موضوع مهم یعنی منتفع شدن مردم اتفاق نیفتد.

وی همچنین اظهار کرد:

حدود ۴ ماه است که از طریق هوش مصنوعی در حال تنقیح ۱۲هزار قانون هستیم تا قوانین در یک طبقه‌بندی به روز شده به جامعه ارائه شود.

او با بیان اینکه مردم در شرایط سختی به سر می‌برند و اکثر آنها کاری به مجلس و یا دولت به تنهایی ندارند گفت:

در شرایط فعلی در صورت هر موفقیتی، آن را به پای مجلس و دولت می‌نویسند و در صورت شکست نیز باز این گونه خواهد بود. به تمام معنا به جهت کارکردی، رویکردی و باورها در یک قایق نشسته‌ایم و باید همه به یک سمت پارو بزنیم و صورت هدف‌گذاری درست، انرژی به بیراهه نخواهد رفت.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان