دوشنبه، 6 تير 1401 - 0:45

تا ابد از نظریه انقلابی دفاع می کنیم

شماره: 17879
Aa Aa

نمی‌خواهیم کوتاهی کنیم و مردمی هم هستیم. همه مردم و جوانان باید تبلیغ اسلام را انجام دهند؛ این نگرانی به جا است که بلایی که سر فرمایشات امام‌مان آوردیم برای فرمایشات رهبری هم بیفتد.

محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ایران؛
تا ابد از نظریه انقلابی دفاع می کنیم

محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ایران در «همایش جریان‌های حلقه‌های میانی، پیشران حکمرانی مردم» گفت:

همه مردم و جوانان باید تبلیغ اسلام را انجام دهند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایلنا، او ادامه داد:
معتقدم نگرانی در این خصوص به جا است مانند بلایی که سر مابقی فرمایشات امام‌مان آوردیم این اتفاق برای فرمایشات رهبری هم بیفتد مثلا حضرت آقا فرمودند جهاد تبیین؛ عده‌ای گفتند ما چندسال کار می‌کنیم. حضرت آقا گفتند گام دوم، عده‌ای گفتند ما چندسال کار می‌کنیم. شاید در چهل‌واره اول انقلاب دوگانه و سه‌گانه دولت، مردم و کنشگری را داشتیم. حاکمیت کنشگران میانی و مردم یک سه ضلعی است گرچه ریشه‌‌هایی در قبل داشته است اما مردم باید به صحنه بیایند.

وی افزود: امام فرمود مملکتی که ۲۰ میلیون جوان دارد، ۲۰ میلیون تفنگدار و بسیجی می‌خواهد نه ۲۰ میلیون عدد جور کن. همه مردم و جوانان باید تبلیغ اسلام را انجام دهند.  این رویکرد پیش رو از یک هویتی و عمقی حکایت می‌کند که ناشی از ذات‌شان است. حلقه میانی خودش را مستقیم و مواجه با مردم نمی‌داند بلکه هنگامی که به میدان می‌آید از گسست به پیوست می‌رسیم. حلقه میانی پدیده‌ای است که متعهد به حل مسائل کشور است. ما قرار است تا ابد از نظریه انقلابی دفاع کنیم و نمی‌خواهیم کوتاهی کنیم و در عین حال مردمی هم هستیم.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان