دانشگاه ها نمی توانند به انقلاب صدمه بزنند | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 10:07

دانشگاه ها نمی توانند به انقلاب صدمه بزنند

شماره: 20351
Aa Aa

محبت رهبری نورانیت و جذبه الهی است| امام و رهبری اشتباه نکردند چون تقوا دارند. رهبری در همه مشکلات به جمکران می رود و به امام زمانش پناه می برد.

ملت ایران در این 43 سال خم به ابرو نیاورد؛
دانشگاه ها نمی توانند به انقلاب صدمه بزنند

کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران در خطبه های نماز جمعه پایتخت گفت:

 فرماندهان سپاه فراتر از امیری و لشکری عمل‌ می کنند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، صدیقی اظهار داشت:

ایران با همه استکبار در جنگ است و دشمن با همه امکانات و سیستم اطلاعاتی پیچیده در برابر ایران همیشه شکست خورده است و همه تهدیدهای استکباری را ملت ایران تبدیل به فرصت کرده است.

او با تاکید بر تبعیت از رهبری و ولایت اظهار کرد:

ملت ایران ۴۳ سال است با همه قدرت های بزرگ درگیر است اما خم به ابرو نیاوردند از این رو محبت رهبری غیر از مناصب اعتباری و یک حقیقت و نورانیت و جذبه الهی است.

او با بیان این که در گذشته اشتباهاتی شده و در مسوولان زیاد است گفت:

اما امام و رهبری اشتباه نکردند چون تقوا دارند. رهبری در همه مشکلات به جمکران می رود و به امام زمانش پناه می برد. حضرت آقا با خصوصیاتی که خودشان دارند می‌گویند بسیج در کنار همه کارها باید تمرین معنویت کند. امروز این ملت بسیجی که شاهکار دنیاست اقتدارش را از باورش به این مساله می گیرد که رهبرش، نایب امام زمان است. این شاهکار بسیج است که زیر پرچم حضرت زینب(س) نشان داده می شود.

وی با اشاره به روز دانشجو نیز گفت:

من هر هفته با دانشگاه های مختلف در ارتباط و مانوس هستم. دانشجویان لانه حاسوسی را تسخیر کردند و امام پیام داد خوب جایی را گرفتید و رها هم نکنید و این معجره دانشجویی بود. دانشجویان در بحث اعتکاف هم سرآمد بودند یا در دفاع مقدس جنبش دانشجویی هزارن شهید تقدیم کرده است. امروز بدانید امام حسین (ع)در دانشگاه ها خیمه و پرچمی برافراشته دارد و هر جا پرچم امام حسین(ع) است آنجا پرچم پیروزی است اگر چند نفر «حرمت ها را شکستند» بدانید دانشگاه هایی که با خون شهدا تاسیس شده است نمی تواند به انقلاب صدمه بزند و تا آخر زیر پرچم ولایت به وظایف دانشجویی‌اش ادامه می دهد.

صدیقی با اشاره به بازی آخر تیم ملی ایران در بازی های جام جهانی گفت:

تیم ملی کم نگذاشتند اما به هر حال بازی باخت و برد دارد و امید داریم همه وزارتخانه های ما نسبت به امور فرهنگی و ورزشی دقت کافی داشته باشند، خصوصا وزارت ورزش و آموزش و پرورش.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان