يكشنبه، 8 خرداد 1401 - 12:57

دشمنان اراذل و اوباش را به عنوان مبارز سیاسی مطرح می‌کنند

شماره: 16415
Aa Aa

امروز انقلاب اسلامی و رهبر انقلاب در دنیا طرفداران بی شماری دارند| ناشران بزرگ دنیا را به راهیان نور ببریم|دشمنان از هیچ کوه می‌سازند.

محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران؛
دشمنان اراذل و اوباش را به عنوان مبارز سیاسی مطرح می‌کنند

محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در جشنواره ترجمان فتح در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت:

انقلاب اسلامی یک انقلاب جهانی بوده و رسالت آن هدایت همه انسان‌های عالم است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، او افزود:

دشمنان در رابطه با دوران دفاع مقدس خفقان رسانه‌ای ایجاد کرده‌اند تا پیام دفاع مقدس به گوش دیگران نرسد. حقیقت ناب اسلام می‌تواند جامعه بشری را به عنوان تنها گزینه به کمال برساند. دشمنان از کاه کوه می‌سازند. از یک ماجرای کوچک در یک شهر دور افتاده در ایران کوه می‌سازند و در رسانه‌ها مثل بمب خبری می‌ترکانند. زمانی من گفتم از کاه کوه می‌سازند اما آنها گاهی از هیچ کوه می‌سازند. گاهی اراذل و اوباش که چندین نفر را کشته و ظلم کرده به عنوان یک مبارز سیاسی مطرح می‌کنند و گاهی کسی اصلا کشته نشده می‌گویند او را کشتند و بعد آن را خبر یک رسانه‌ها می‌کنند. اغلب کسانی که ایران را ندیده‌اند و فقط از مسیر این رسانه‌ها ایران را شناخته‌اند وقتی به ایران می‌آیند تعجب می‌کنند که ما درباره ایران چه فکر می‌کردیم و بنابراین دشمنان با رسانه‌ها نمی‌گذارند که این حقایق نورانی اسلام به دنیا برسد، واقعیت‌های جامعه ما به دنیا برسد بنابر این ما باید در این زمینه همت مضاعف داشته باشیم به همین دلیل است که رهبر معظم انقلاب در این زمینه از نهضت ترجمه صحبت می‌کنند.

نقدی با بیان این که نهضت ترجمه باید شکل بگیرد تا سالی چند هزار اثر ترجمه شود گفت:

ما در این چهل و چند سال در حال دفاع مقدس از حقایق نورانی اسلام در مقابل استکبار بودیم. یک روز این ملت از دفاع و جنگ برای حفظ ارزش‌هایشان خارج نشدند. این حقایق را باید به عالم نشر داد. همه باید نهضتی در این زمینه بسیج شوند یعنی همه به میدان بیایند. کارهای بزرگ انقلاب با حضور گسترده مردمی حل شده است با یک دستگاه اداری حل نشده است. باید به حوزه دفاع مقدس و صدور پیام انقلاب به جهان بیشتر مبادرت ورزید زیرا امروز انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب در دنیا طرفداران بیشماری دارند و باید به این طرفداران نقش بیشتری داده شود. ناشران بزرگ دنیا را به راهیان نور ببریم و برای آنها برای دفاع مقدس بگوییم. باید در دنیا نمایشگاه‌هایی خودمان برپا کنیم و جذابیت‌های دفاع مقدس را به نمایش بگذاریم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان