يكشنبه، 4 آبان 1399 - 0:46

علت فوت جانباختگان انفجار کلینیک سینا خفگی اعلام شد

شماره: 10454
Aa Aa

کانال سازمان نظام پزشکی ایران اعلام کرده است که بیش از نیمی از جان‌باختگان این حادثه متعلق به پزشکان و کادر اتاق عمل است.

رییس بیمارستان شهدای تجریش خبر داد؛
علت فوت جانباختگان انفجار کلینیک سینا خفگی اعلام شد

رضا جلیلی‌خشنود، رییس بیمارستان شهدای تجریش تهران گفت:

تمام مجروحان این سانحه فقط به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شدند. در مجموع ۹ نفر مصدوم منتقل شدند که ۲ نفر از آنان از میان کادر درمانی بودند و حال عمومی یکی از آنان وخیم و بدون علائم حیاتی بود. کادر درمانی این بیمارستان تمام تلاش خود را برای نجات این نیروی درمانی به کار گرفت اما این شخص در نهایت جان خود را از دست داد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، وی گفت:

مجموع فوتی‌ها در محل حادثه ۱۸ نفر بود و یک نفر نیز در بیمارستان فوت کرد که به این ترتیب تعداد آنان به ۱۹ نفر رسید. یک نفر از مصدومان از میان کادر درمانی و باقی افراد همراه یا خود بیمار بودند که هفت نفر از آنان پس از دریافت خدمت درمانی دیشب مرخص شدند و یک نفر دیگر نیز صبح ترخیص شد. سه نفر از کسانی که مصدوم شده بودند، جراحی بینی، لیپوساکشن و جراحی بر روی پیشانی داشتند که خدمات درمانی مورد نظر به آنان ارائه شده بود. تمامی پیکرهای جانباختگان سانحه و شخص فوت کرده در بیمارستان تجریش نیز به پزشکی قانونی منتقل شدند.

حادثه آتش‌سوزی و انفجار کلینیک سینای اطهر در خیابان شریعتی تهران به کشته شدن ۱۹ نفر و مصدومیت ۱۴ نفر منجر شد.

این حادثه شامگاه سه‌شنبه رخ داد و کانال سازمان نظام پزشکی نیز اعلام کرد که بیش از نیمی از جان‌باختگان متعلق به پزشکان و کادر اتاق عمل است.

 

 

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان