دوشنبه، 6 تير 1401 - 1:09

آمریکا به قبول برجام تن خواهد داد

شماره: 17833
Aa Aa

امروز ما تصمیم می‌گیریم و آمریکایی ها باید گوش دهند؛ به برکت رهبری، دولت و ملت از این شرایط عبور خواهیم کرد تا قدرت اول غرب آسیا و کشورهای اسلامی را به وجود آوریم.

سید یحیی رحیم صفوی عنوان کرد؛
آمریکا به قبول برجام تن خواهد داد

سید یحیی رحیم صفوی در آیین رونمایی و جشن امضای تاریخ شفاهی وی و کتاب یحیی و همچنین کتاب صوتی همراه در سرای اهل قلم نمایشگاه کتاب تهران گفت:

عهد و پیمان بسته این که تا آخر مردم دار و مردم وار باقی بمانیم و از ایران اسلامی دفاع کنیم.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، او ادامه داد:

اکثر رزمندگان یا مادران خوبی داشتند یا همسران خوبی داشتند وگرنه دوام نمی‌آوردند. درود خدا بر شهدای هشت سال دفاع مقدس. شخصی مثل سردار نایینی ۱۷ بار اثاث و وسایل خانه خود را در طول جبهه جابجا کرد. من در زمان عملیات بیت‌المقدس جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مشترک بودم. ۲۳ شبانه روز جنگ پی در پی در هوای بسیار گرم انجام می‌شد. جوانان ما نمی‌دانند که خرمشهر چگونه آزاد شد. ملت ما ایستاد و الان هم می‌ایستد تا از این شرایط موجود به شرایط بهتر عبور کند. ما با مقاومت به پیروزی می‌رسیم. من در سن ۷۰ سالگی برای شما صحبت می‌کنم. تا کنون سه گفتمان تغلیب، اصلاحات و مقاومت در جهان بوده است.  گفتمان اول یعنی تغلیب قدرت برتر جهان است و از نگاه آنها ما ملت مسلمان چاره‌ای جز همراهی با غرب نداریم. گفتمان اصلاحات به دنبال به روز کردن نظام آموزشی ایران و کشورهای اسلامی و بهبود اوضاع اقتصادی و تعامل مثبت با آمریکا هستند و یک گفتمان ملی اسلامی را می‌خواستند ایجاد کنند.  گفتمان مقاومت و انقلابی در پی مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی و خواهان تغییر اساسی بر اساس اسلام ناب محمدی با حفظ هویت تمدنی ما در همه عرصه‌های است. چهره‌های پیشتاز آن ابتدا سبد جمال اسدآبادی، امام خمینی و رهبر معظم انقلاب هستند که باعث پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی و گسترش آن در سایر کشورهای اسلامی است. یکی از عناصر پرچمدار آن سردار سلیمانی بود که ۴۰ سال در مقابل اسراییل و آمریکا ایستاد. آمریکا و اسراییل در مقابل اراده ملت ایران شکست خورده‌اند. پیش بینی من این است که آمریکا به قبول برجام تن خواهد داد. امروز ما تصمیم می‌گیریم و آمریکایی ها باید گوش دهند. به برکت رهبری و دولت و ملت از این شرایط عبور خواهیم کرد تا قدرت اول غرب آسیا و کشورهای اسلامی را به وجود آوریم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان