دوشنبه، 14 آذر 1401 - 8:04

احتمال ترور حسن روحانی در ایران وجود دارد

شماره: 12097
Aa Aa

او گفته سپاه باید با تمام توان از آقای روحانی حفاظت کند. اگر خدای نخواسته اتفاقی برای روحانی بیفتد دشمن انگشت اشاره خود را به سوی سپاه دراز می‌کند.

حسن عباسی در لایو ایستاگرام ادعا کرد؛
احتمال ترور حسن روحانی در ایران وجود دارد

حسن عباسی، سخنران و تحلیل‌گر اصولگرای مسائل سیاسی ایران در یک ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی- لایو اینستاگرام با خبرفوری- گفت:

با شهادت شهید فخری زاده جلوی رشد هسته‌ای گرفته نمی‌شود اما دشمن شهید فخری زاده را به شهادت می‌رساند که فضا را برای سایر دانشمندان ما ناامن جلوه دهند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از برترین ها، او اظهار کرد:

همه گزینه‌های انتخابات ریاست جمهوری امروز شاید یک گزینه ترور باشند. دشمن به دنبال ترور سیاسیون است. امروز حتی آقای احمدی‌نژاد و خاتمی هم مورد تهدید ترور هستند. شبکه‌ای از ترور در داخل کشور شکل گرفته است. نظام به این ترورها پاسخ اطلاعاتی خواهد داد؛ مردم موارد مشکوک را به نهادهای اطلاعاتی اطلاع دهند.

او ادامه داد:

سپاه باید با تمام توان از آقای روحانی حفاظت کند چرا که ممکن است ایشان مورد تهدید قرار بگیرند. دشمن قبلا هم اعلام کرده که آقای روحانی ترور خواهد شد. اگر خدای نخواسته اتفاقی برای آقای روحانی بیفتد دشمن انگشت اشاره خود را به سوی سپاه دراز می‌کند.دشمن‌ خواب‌های زیادی دیده است. دستگاه‌های اطلاعاتی گول دشمن را نمی‌خورند؛ دشمن می‌خواهد ما را وارد جنگ کند.

او در بخش دیگری از سخنان خویش گفت:

نظام به هیچ عنوان نیروگاه‌های اتمی دشمن را نخواهد زد چرا زدن این نیروگاه‌های اتمی منجر به آسیب به مردم می‌شود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان