از امروز مخفیانه زندگی کنید | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 3 ارديبهشت 1403 - 17:17

از امروز مخفیانه زندگی کنید

شماره: 21158
Aa Aa

سلامی فرمانده کل سپاه خطاب به هتاکان ‌قرآن گفته از سرنوشت سلمان رشدی مرتد عبرت بگیرید. مسلمانان شما را تنبیه خواهند کرد. این آتش پیکر شما را خواهد گرفت و اجسام شما را به اجساد تبدیل خواهد کرد.

سپاه منادی عدالت و پیام‌آور آزادی در دنیا است؛
از امروز مخفیانه زندگی کنید

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران در اختتامیه دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم همسران و فرزندان کارکنان سپاه اظهارداشت:

شکوه و عظمت قرآن چنان باشکوه و برای دشمنان کورکننده است که آنان تاب تحمل قرآن را هم ندارند و به آن اهانت و جسارت می‌کنند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، وی گفت:

کسانی که قرآن کریم را آتش زدند از سرنوشت سلمان رشدی مرتد عبرت بگیرند. مسلمانان آنها را تنبیه خواهند کرد. به کسانی که قرآن را آتش زدند می‌گوییم این آتش پیکر شما را خواهد گرفت و اجسام شما را به اجساد تبدیل خواهد کرد. از امروز مخفیانه زندگی کنید و هر شب کابوس ببینید مسلمانان اگر ده‌ها سال هم بگذرد شما را رها نخواهند کرد. ما امروز حافظان اسلام ، قرآن و انقلاب و حافظان امامت و ولایت و امت هستیم،

وی با بیان اینکه شهدا و خانواده آنها چراغ راه ما هستند اظهار داشت:

باعث افتخار است که جوانان کشورمان با قرآن زندگی می‌کنند و همه از این کتاب آسمانی درس زندگی می‌آموزیم. جوانان در معرض توطئه‌های سنگین دشمن هستند. دشمن تلاش می‌کند دین‌گریزی را در میان جوانان رواج دهد و به جای آن شخصیت بی هویت غربی را جایگزین کند که این یک کار شیطانی است. سپاه حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و نظام است. سپاه منادی عدالت و پیام‌آور آزادی در دنیا بوده و برای احیای کرامت انسانی و عظمت اسلام آمده و اگر سپاه نبود تا امروز نمی‌توانستیم از عظمت و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی پاسداری کنیم. اراده منافقین و کافران بر این است که می‌خواهند نور خداوند را با کلامشان خاموش کنند اما خداوند نور خویش را تعالی می‌بخشد و نمی‌گذارد به اهداف شوم خود برسند. جبهه حق مردمانی هستند که می خواهند امر به معروف و نهی از منکر کنند، آنان حافظان حدود الهی بوده و احکام را جاری و یاد خدا را در دلها زنده می کنند، از پاکیزگان، مطهر و پاک کننده هستند.خانه های آنان دروازه هایی برای بهشت است چون نه تنها قرآن را در خانه می خوانند و آن را حفظ می کنند و کلماتش را به خاطر می سپارند بلکه خود تجلی نطق قرآنی می‌شوند. انقلاب اسلامی و امام راحل آمدند تا احکام خدا را برای مردم بخوانند در حالی که دین گریزان می خواستند فرهنگ و ارزشهای مبتذل غرب را بر سیمای ظاهری جوانان بنشانند که هنوز این جبهه جنگ جدی است، این انقلاب در ایران اسلامی شکل گرفت.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان