شنبه، 24 مهر 1400 - 19:24

امروز همه دنیا به وجود ملت ایران غبطه می‌خورد

شماره: 14919
Aa Aa

او گفته این امت همواره امام و رهبر خود را عاشقانه دوست می‌دارند؛ امروز وقتی صحنه رویارویی اسلام و کفر را می‌بینیم نصرت و پیروزی اسلام را شاهد هستیم.

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران؛
امروز همه دنیا به وجود ملت ایران غبطه می‌خورد

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران در همایش اقتدار عاشورایی سپاه ناحیه تبریز اظهار داشت:

جاودانگی اسلامی به برکت حضور زنان و مردانی است که در موقعیت‌های سخت و خطیر برای دفاع از حریم اسلام در صحنه حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، وی گفت:

امروز وقتی صحنه رویارویی اسلام و کفر را می‌بینیم نصرت و پیروزی اسلام را شاهد هستیم. امروز ما دیگر یک آمریکای خطرناک نمی‌بینیم بلکه یک آمریکای شکست خورده و فراری و افسرده را شاهد هستیم. ما امروز رژیم سعودی را که بتواند به هر شکل ممکن به یک ملت بی دفاع مثل یمن حمله کند را نمی‌بینیم و صدای این قدرت‌ها در حال احتضار است. اسلام، موانع بزرگی را پشت سر گذاشته و امروز جوانه‌های امید در قلب جوانان امیدوار جهان در حال رویش است.

وی گفت:

در داخل کشور خودمان با وجود همه فشارهای طبیعی یا تحمیلی ملت ایران در حال مقاومت بوده و اکنون این موانع در حال برداشته شدن است و سختی‌ها در حال آسان شدن است و جاده‌ها در حال هموار شدن است و مسلمانان در حال قد کشیدن و حیات در جامعه جاری شده است.

او با بیان اینکه دلیل این پیروزی‌ها مقاومت مردم بزرگ ایران است خاطرنشان کرد:

وقتی سیل، زلزله یا کرونا به وجود می‌آید این مردم بزرگ ایران و بسیجیان هستند که به کمک یکدیگر می‌شتابند و این بسیجیان هستند که در همه جا سپر بلای مردم می‌شوند. امروز همه دنیا به وجود یک ملت که بیش از ۴ دهه در برابر قدرت‌های بزرگ ایستاده غبطه می‌خورد. نام ایران با عظمت، مهربانی، پیشرفت و انسجام و اتحاد تعریف می‌شود و این امت امروزین همواره امام و رهبر خود را عاشقانه دوست می‌دارند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان