ان شالله بتوانیم ترامپ را بکشیم | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 1 مرداد 1403 - 13:37

ان شالله بتوانیم ترامپ را بکشیم

شماره: 21397
Aa Aa

موشک هایپرسونیک ایرانی با سزرعت بیش از ۱۲ تا ۱۳ ماخ از جو خارج می‌شود و به دنبال این هستیم که چطور از آن رونمایی کنیم البته اگر دشمنان آن را باور نکردند هم مهم نیست؛ روز حادثه مشخص می‌شود|محدودیت بُرد ۲۰۰۰ کیلومتری موشک‌های ما به احترام اروپایی‌هاست. ان‌شالله احترام خودشان را حفظ کنند.

موشک کروز پاوه به سبد موشکی ایران اضافه شد؛
ان شالله بتوانیم ترامپ را بکشیم

امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه در یک گفت‌وگوی تلویزیونی اظهار داشت:

منفعت آمریکا ناامن‌سازی غرب آسیا و حتی جهان است.

به گزارش اسپادانا خبر، او گفت:

پایگاه‌های آمریکایی در منطقه زمانی برای آن‌ها قدرت بود اما امروز گوشت زیردندان است و هروقت اراده کنیم می‌توانیم آن را بزنیم. ما الان قادر هستیم تا فاصله دو هزار کیلومتر ناوهای آمریکایی را بزنیم؛ این دو هزار کیلومتر هم به احترام اروپایی‌ها است که انشالله این احترامشان را حفظ کنند.

وی با اشاره به دستیابی ایران به موشک هایپرسونیک اظهار کرد:

این موشک قادر است در خارج از جو مانور انجام دهد یعنی موتوری دارد که در ۳۰۰-۴۰۰ کیلومتری هدف روشن می‌شود و شروع به مانور کردن می‌کند. سامانه‌های پدافندی بر اساس پیش‌بینی مسیر و نقطه آینده موشک‌ها عمل می‌کنند که درباره این موشک نمی‌توانند نقطه آینده آن را پیدا کنند. من با احتیاط می‌گویم و اهل غلو کردن هم نیستم اما تا ده‌ها سال آینده هم نمی‌توانند سامانه‌ای برای مقابله با آن ایجاد کنند هرچند می‌توان گفت که اصلا نمی‌توانند با آن مقابله کنند.

او با بیان اینکه سرعت موشک هایپرسونیک ایرانی بیش از ۱۲ تا ۱۳ ماخ است ادامه داد:

با توجه به اینکه موشک هایپرسونیک از جو خارج می‌شود به دنبال این هستیم که چطور از آن رونمایی کنیم البته اگر دشمنان آن را باور نکردند هم مهم نیست؛ روز حادثه مشخص می‌شود.

وی با اشاره به عملیاتی‌شدن جدیدترین موشک کروز ایرانی با نام پاوه گفت:

این موشک با برد یک هزار و ۶۵۰ کیلومتر وارد سبد موشکی ما شده که به یاد شهدای کردستان به نام «پاوه» نامگذاری شده است.

حاجی‌زاده همچنین با اشاره به ویژگی‌های پهپاد غزه اظهار کرد:

پهپاد غزه مداومت پروازی بسیار بالایی دارد و همزمان می‌تواند ۹ بمب با خود حمل کند.
 فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پاسخ به پرسشی درباره حمله به پایگاه عین‌الاسد پس از ترور سردار سلیمانی گفت:

هدف ما از حمله به عین‌الاسد کشتن سربازهای آمریکایی نبود، ما خواستیم هیمنه نظامی آمریکا را بشکنیم که محقق شد. هدف اصلی انتقام ما کسانی هستند که دستور ترور را صادر کردند. ان شالله بتوانیم ترامپ، پومپئو و مک‌کنزی را بکشیم.

وی افزود:

ما البته آماده پاسخگویی به تهدیدات آنان پس از این حمله بودیم و با ۴۰۰ موشک در مرحله اول خود را آماده کرده بودیم که جوابی ندادند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان