جمعه، 15 مهر 1401 - 0:25

ایران می خواهد اسرائیل را نابود کند

شماره: 6872
Aa Aa

اسرائیل کاتص می گوید: اسرائیل تنها کشوری است که مستقیما در معرض تهدید یک عضو دیگر سازمان ملل قرار دارد؛ تا ابد در اینجا حضور خواهیم داشت.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی ادعا کرد؛
ایران می خواهد اسرائیل را نابود کند

«اسرائیل کاتص» وزیر خارجه و حمل و نقل رژیم صهیونیستی ضمن ابراز خرسندی از بهبود روابط این رژیم با برخی کشورهای عربی مدعی شد که «ایران به دنبال نابود کردن ما است».

به گزارش اسپادانا خبر و  به نقل از فارس، «اسرائیل کاتص» وزیر خارجه کابینه رژیم صهیونیستی و یکی از متحدان «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم به لفاظی درباره تهدیدات ایران، نشست ضد ایرانی اخیر لهستان و «تلاش» این رژیم برای جلوگیری از جنگ پرداخته است.

به نوشته روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست»، کاتص که همزمان وزیر خارجه و وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی است تاکید کرد که «اسرائیل شاید تنها کشوری در جهان باشد که مستقیما در معرض تهدید یک عضو دیگر سازمان ملل قرار دارد».

وی در جریان یک کنفرانس در فلسطین اشغالی ادعاهای مقام‌های رژیم صهیونیستی درباره تاکید‌های حکومت ایران بر نابودی این رژیم را تکرار کرد و گفت: «ایران به دنبال نابودی ما است».

وزیر خارجه جدید رژیم صهیونیستی مدعی شد: «به لطف نیروهای دفاعی اسرائیل، این موضوع (نابودی رژیم صهیونیستی) محقق نخواهد شد و ما تا ابد در اینجا حضور خواهیم داشت اما قطعا این یک تهدید است و به منظور خنثی کردن قصد ایران برای ساختن یک جبهه تروریستی در بلندی‌های جولان به انجام فعالیت‌های مخفی و علنی بسیاری نیاز است. ما در همه جبهه‌ها داریم کار می‌کنیم تا از خطر جنگ جلوگیری کنیم. فقط آنهایی که قوی هستند می‌توانند از جنگ جلوگیری کنند».

این مقام ارشد صهیونیست ضمن ابراز خرسندی درباره بهبود روابط تل‌آویو با برخی کشورهای عربی به نشست ضد ایرانی «ورشو» لهستان اشاره کرد و مدعی شد که این نشست بهبود روابط تل‌آویو با برخی کشورهای عربی را برجسته کرد.

 

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان