جاری شدن اشک های سید حسن نصرالله با دیدن تصاویر اسد و رهبری | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 12 خرداد 1402 - 16:44

جاری شدن اشک های سید حسن نصرالله با دیدن تصاویر اسد و رهبری

شماره: 6916
Aa Aa

دبیرکل حزب‌الله لبنان گفته: عنوان نخست جنگ کنونی خشک کردن منابع مالی، گرسنه نگه داشتن و محاصره مالی برای تحت فشار گذاشتن مقاومت است.

در یک دیدار داخلی عنوان شد؛
جاری شدن اشک های سید حسن نصرالله با دیدن تصاویر اسد و رهبری

سید حسن نصرالله از سفر کوتاه بشار اسد به تهران استقبال و اظهار کرد: با دیدن تصویر دیدار امام رهبر با بشار اسد اشکهایم جاری شد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در یک دیدار داخلی درباره صحنه دیدار و دست دادن بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ایران گفت: از دیدن این صحنه اشکهایم جاری شد.

بشار اسد در اولین سفر خود به ایران بعد از آغاز بحران در کشورش در سال ۲۰۱۱ در تهران مورد استقبال مقامات عالی ایران قرار گرفت.

او در این سفر دیداری صمیمانه با مقام معظم رهبری داشت و پس از آن با حسن روحانی دیدار و گفت‌وگو کرد که این دیدارها بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عربی و بین‌المللی داشت.

براساس خبر سایت" لیبانون دیبایت"، سید حسن نصرالله همچنین در این دیدار داخلی و ویژه با هیئت‌هایی از زنان حزب‌الله لبنان به مناسب ولادت حضرت فاطه زهرا (س) به مسائل دینی پرداخت.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در این دیدار به بحث‌ مسائل سیاسی نپرداخت چرا که این دیدار اساسا ماهیت دینی داشت اما او در این دیدار به برخی نمونه‌ها برای محاصره حزب‌الله لبنان به واسطه اعمال تحریم‌ها علیه این حزب اشاره کرد و گفت: عنوان نخست جنگ کنونی خشک کردن منابع مالی، گرسنه نگه داشتن و محاصره مالی برای تحت فشار گذاشتن مقاومت است.

او ادامه داد: هدف تضعیف ماست و تمام تلاش‌ها و از این قبیل اقدامات با نیت تسلط یافتن برماست؛ ما اراده‌ای برای به چالش کشاندن آنها داشته باشیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان