چهارشنبه، 4 خرداد 1401 - 19:49

خدا به رویه دولت برکت می‌دهد

شماره: 15681
Aa Aa

همه دستگاه‌ها باید به گونه‌ای عمل کنند که تغییر قیمت در یک بازار بر بازارهای دیگر تأثیر منفی نگذارد و از ایجاد شوک در قیمت‌ها و بازارها جلوگیری شود.

رییس جمهور ایران در جلسه هیأت دولت؛
خدا به رویه دولت برکت می‌دهد

سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور ایران در جلسه هیأت دولت با اشاره به ضرورت ساماندهی سازوکار تعیین قیمت در کشور گفت:

همه دستگاه‌هایی که به نوعی اجازه تعیین قیمت دارند باید این اختیار و اجازه خود را با نظارت کامل ستاد تنظیم بازار اعمال کنند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، او اظهار داشت:

همه دستگاه‌ها باید به گونه‌ای عمل کنند که تغییر قیمت در یک بازار بر بازارهای دیگر تأثیر منفی نگذارد و از ایجاد شوک در قیمت‌ها و بازارها جلوگیری شود. درخصوص تعیین قیمت خودرو نیز موضوع باید تحت مدیریت ستاد تنظیم بازار پیگیری شود.

وی از همه دستگاه‌ها به‌ویژه دستگاه‌های نظارتی خواست تا با بانک مرکزی و وزارتخانه‌های مسئول در زمینه تنظیم بازار و جلوگیری از ایجاد اخلال و شوک در قیمت ها همکاری کنند.

رئیسی با تشکر از وزیر نیرو برای حضور در استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری به منظور پیگیری مشکلات کم‌آبی گفت:

رویه این دولت این است که با حضور در میدان مشکلات مردم را شناسایی و حل و فصل کند و باور داریم که خدا به این رویه برکت می‌دهد.

رییس جمهوری از وزیران نفت و کشور، خواست با همکاری استانداران و صداوسیما موضوع اصلاح الگوی مصرف گاز را به طور جدی دنبال کنند و از معاون اول خود نیز خواست تا طبق رویه سال های گذشته بخشنامه خاموش کردن تأسیسات حرارتی ادارات در روزهای تعطیل را سریع‌تر ابلاغ کند.

رئیسی با تبریک روز کتاب‌خوانی و با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری درباره اهمیت کتاب و کتاب‌خوانی اظهار داشت:

امیدوارم با پیگیری معاون اول و همکاری رییس سازمان برنامه و بودجه و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مشکل اهالی علم، فرهنگ و رسانه در زمینه کمبود کاغذ به زودی برطرف شود.

رئیسی از وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز خواست تا اقدامات دولت در زمینه حل مشکل انبارهای اموال تملیکی، از ابتدای ورود دولت به این موضوع را به طور دقیق اطلاع‌رسانی کند.

 

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان