چهارشنبه، 5 آذر 1399 - 20:27

در صورت مذاکره با آمریکا چین و روسیه در صداقت ایران شک می کنند

شماره: 11874
Aa Aa

کیهان نوشته چین، روسیه و هند با زمزمه‌ مذاکره درباره صداقت ایران در اصلاح سیاست خارجی و «سیاست اولویت شرق» شک می‌کنند؛ آن ها سردرگم نکنید.

در یادداشت روزنامه کیهان عنوان شد؛
در صورت مذاکره با آمریکا چین و روسیه در صداقت ایران شک می کنند

زمزمه مذاکره با آمریکا راه‌های غیر آمریکا و اروپا را هم برای ما ناامن می‌کند چرا که باعث سردرگمی کشورهایی نظیر چین، روسیه و هند می‌شود.

به گزارش اسپادانا خبر، روزنامه کیهان در یادداشتی در به قلم سعد‌الله زارعی نوشته است:

آنان با این زمزمه‌ها درباره صداقت ما در اصلاح سیاست خارجی و روی کردن به «سیاست اولویت شرق» شک می‌کنند کما اینکه شک کرده و بی‌رغبتی نشان داده‌اند.

آنچه پیش روی ماست صحنه پیروزی و غلبه بر آمریکاست. ما شرایط سخت را با شکست سیاستمداران آمریکا پشت‌ سر گذاشته و در نقطه‌ای قرار گرفته‌ایم که می‌توانیم سیاست‌های آینده آمریکا علیه خود را راحت‌تر از گذشته شکست بدهیم. این موفقیت به ما می‌گوید باید فشارها را بر آمریکای بایدن افزایش دهیم تا منطقه‌ای سالم‌تر و همگراتر داشته باشیم. آنچه که ما مشاهده می‌کنیم، قرار داشتن آمریکا در وضعیتی است که نظریه‌پردازان اقتصادی از آن به «سراشیبی شیطانی» یاد می‌کنند به این معنا که امکان توقف این روند وجود ندارد. مزاحمت آمریکای بایدن روی دنیا کمتر خواهد شد. به این دلیل که آمریکا دیگر قدرت مهار خود را از دست داده است.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان