دولت روحانی در حال خرابکاری و خالی کردن ذخایر است | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 5 اسفند 1402 - 22:10

دولت روحانی در حال خرابکاری و خالی کردن ذخایر است

شماره: 13995
Aa Aa

آمریکا با "اف ای تی اف" می خواهد پشت ناموس ما را ببیند | اوباش را اجیر می‌کنند و به آن‌ها پول می‌دهند تا مراکز دولتی را آتش بزنند.

سعید عمرانی، معاون قضایی دادستان کل ایران؛
دولت روحانی در حال خرابکاری و خالی کردن ذخایر است

سعید عمرانی، معاون قضایی دادستان کل ایران در نشست بررسی و افشای حقوق بشر آمریکایی با عنوان «کارنامه ننگین شیطان» گفت:

آزادی‌خواهی یک زبان بین‌المللی است که امروزه نادیده گرفته می‌شود. ما در زمینه مسائل فرهنگی بسیار دست‌مان خالی است و باید برای کل دنیا حرف داشته باشیم. با حقوق بشر ما را سرگرم می‌کنند و با درگیر کردن ما در اینستاگرام یا توییتر، کار خود را جلو می‌برند. ما در زمینه‌های هنری عقب هستیم و باید برای آن فکری کرد. امروزه ما در کشور صدآمریکا داریم که باید آنان را از بین ببریم. آمریکایی‌ها در زمینه بهداشت نیز جنایات زیادی کردند که باید جلوی آنان گرفته شود. آمریکا بعد از حادثه یازده سپتامبر، طینت و باطن خود را بیشتر نشان داد و جنایات بیشتری را مرتکب شد. بسیاری از مسائل و مشکلات امروز ما به خاطر تحریم‌های آمریکاست. ذات آمریکا خرابی است و هرجایی حضور پیدا کند خرابی به بار می‌آورد. شیوه‌های کاری آمریکا علیه ایران امروز تغییر کرده است و از مسائلی مانند اف‌ای‌تی‌اف استفاده می‌کنند و بعضاً عده‌ای نیز با آنان همراه می‌شوند.

به گزارش اسپادانا خبر، او ادامه داد:

ما گرفتار بی بصیرت های داخلی هستیم که آمریکا را با حلوا حلوا تأئید می کنند. طرف جوری از "اف ای تی اف" حرف می زند که انگار اگر نباشد از گرسنگی میمیریم. در حالی که آمریکا با "اف ای تی اف" می خواهد پشت ناموس ما را ببیند. با این خائن های داخلی که لباس نظام بر تن کرده اند و چندین تابعیت دارند چه باید بکنیم؟

سعید عمرانی اظهار کرد:

 «من واقعاً نگران این یک ماه تا تشکیل دولت جدید هستم. دولت روحانی در حال خرابکاری و خالی کردن ذخایر است. به دادستان‌های سراسر کشور نوشتم که این‌ها همه معادن کشور را با عجله به مزایده گذاشته‌اند، مانع آن شوید. دادستان‌ها شبانه روز باید بیدار باشد. اوباش را اجیر می‌کنند و به آن‌ها پول می‌دهند تا مراکز دولتی را آتش بزنند.

او گفت:

مردم ما حقیقتاً در انتخابات امسال آبروداری کردند و باید بدانیم که انقلاب ما رزمایشی است برای مقدمه‌سازی ظهور امام زمان که ان‌شالله محقق خواهد شد. دولتی که آقای رئیسی تحویل می‌گیرد، دولت بدهکاری است که باید از صفر آن را بسازند و ان‌شالله این کار نیز انجام خواهد شد و خیلی از مسائل و مشکلات مردم و جامعه قطعا حل می‌شود و همه با هم باید در این مسیر کمک کنیم تا امید به مردم بازگردد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان