رییس ستاد کل نیروهای مسلح می گوید سحر نزدیک است | اسپادانا خبر
 
 
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403 - 0:32

رییس ستاد کل نیروهای مسلح می گوید سحر نزدیک است

شماره: 20034
Aa Aa

مؤسسات، نظریه‌پردازان و استراتژیست‌های آمریکایی برای افول این کشور روزشمار تعیین کرده‌اند و دیوارهای حیاط خلوت آمریکا در حال فرو ریختن است.

در پیامی به مناسبت ۱۳ ابان روز استکبارستیزی؛
رییس ستاد کل نیروهای مسلح می گوید سحر نزدیک است

محمد باقری، رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیامی به مناسبت ۱۳ ابان روز استکبارستیزی، سه رویداد تبعید امام خمینی در سال ۴۳، کشتار دانش‌آموزان سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوس آمریکا در سال ۵۸ را نیروی محرکه حرکت‌های مردمی به سمت انقلاب برشمرد و گفت:

این سه رویداد اگرچه در فاصله زمانی ١۵ ساله اتفاق افتاده اما هر سه حرکت، پیش برنده و منشأ شکل‌گیری هویتی ماندگار به نام انقلاب اسلامی شد.

به گزارش اسپادانا خبر، در متن این پیام آمده است:

١٣ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار در سه مقطع مهم تاریخی به عنوان نیرو محرکه حرکت‌های مردمی به سمت انقلاب اسلامی ایران عمل کرده است. یکی در سال ۴٣ که تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه رقم خورد، دیگری درسال ۵٧ با کشتار دانش آموزان توسط عمّال رژیم سرسپرده آمریکا ثبت شد و بالاخره سال ۵٨ که لانه جاسوسی آمریکا تسخیر شد. این سه رویداد اگرچه در فاصله زمانی ١۵ ساله اتفاق افتاده اما هر سه حرکت، پیش برنده و منشأ شکل‌گیری هویتی ماندگار به نام انقلاب اسلامی شد. اگرچه از انقلاب استقلال‌طلبانه و ضداستکباری ملّت ایران که منجر به اخراج آمریکا و دولت وابسته به او شد ۴۴ سال می‌گذرد اما این انقلاب الهام‌بخش اکنون توانسته است هژمونی پوشالی آمریکا را در منطقه و جهان به چالش بکشد. دستان اختاپوسی این دولت استعمارگر یکی پس از دیگری در کشورها در حال قطع شدن است به گونه‌ای که امروز دیوارهای حیاط خلوت آمریکا هم در حال فرو ریختن است. مؤسسات، نظریه‌پردازان و استراتژیست‌های شناخته‌شده آمریکایی برای افول این کشور روزشمار تعیین کرده‌اند و با اذعان به اینکه نظم جهان تک قطبی به رهبری آمریکا روزهای پایانی خود را سپری می‌کند خبر از جهان چند قطبی در آینده نزدیک می‌دهند که جمهوری اسلامی ایران یکی از بازیگران مؤثر آن است. راز فتنه‌انگیزی‌های آمریکا و دنباله‌های منطقه‌ای آن علیه ملّت ایران در این نکته نهفته است.

اندکی صبر، سحر نزدیک است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان