دوشنبه، 6 تير 1401 - 1:49

سپاه سپر بلا و پناهگاه امن مردم است

شماره: 17835
Aa Aa

او گفته جاری شدن احکام و حدود الهی یکی از اهدافی است که با حاکمیت محقق خواهد شد و باید راه برای تحقق اهداف الهی گشوده شود.

حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران در اصفهان گفت؛
سپاه سپر بلا و پناهگاه امن مردم است

حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران در آیین گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و عملیات بیت المقدس در دانشگاه علوم و فنون نیروی زمینی اصفهان با تاکید بر ارتقای آمادگی و توانمندی های به روز رسانی شده رزمی و دفاعی گفت:

امروز اگرچه امکان جنگ به ویژه در زمین از دشمن سلب شده است اما در هیچ شرایطی از خطای محاسباتی دشمن غافل نیستیم.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، او ادامه داد:

جهاد یک مسیر ادامه دار است و مادامی که دشمن با دندان های فشرده و قلب های مملو از کینه و عقده شکست ها و ناکامی ها در برابر ما صف‌آرایی کرده است جهاد همچنان ادامه دارد. امنیت بخشی و امن‌سازی فضای کشور در شرایطی که شراره های آتش در سرزمین های دور و نزدیک اطرافمان زبانه می کشد ارزش این جهاد را بیش از پیش روشن می کند. امروز هیچ قدرتی نه‌تنها یارای تجاوز و تهاجم به این سرزمین را نخواهد داشت که فکر چنین عملی نیز در ذهن او هرگز پایدار نخواهد شد.

او با تاکید بر بومی سازی و تولید انبوه قدرت رزمی و دفاعی و بروزرسانی آن در سپاه اظهار داشت:

همه این قدرت متعلق به مردم و در خدمت آنان و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی است.

 وی سپاه را خادم ملت و خار چشم دشمن و درهم شکننده اراده و برهم زننده دسیسه‌ها و سد راه تهدیدات او توصیف کرد و افزود:

سپاه سپر بلا و دژ مستحکم و پناهگاه امن مردم است.

سلامی با برشمردن ابعاد جهاد و فعالیت امروز نیروهای سپاه و از جمله نیروی زمینی در میدان و تقدیم شهدایی گرانقدر گفت:

نیروی زمینی در سنگر است و با تهدیدهای شناخته شده می جنگد تا از جنگهای بزرگتر جلوگیری کند. نیروی زمینی ستون مستحکم امنیت ملی و ستون فقرات قدرت دفاعی سپاه است.

 فرمانده کل سپاه خطاب به فراگیران، دانشجویان، فرماندهان اساتید و مربیان دانشگاه امیرالمومنین(ع) گفت:

شما برای نبردهای احتمالی آینده آماده می شوید و هرچه بیشتر تجهیز و مهیا شوید احتمال وقوع جنگ کمتر می شود. دشمن قدرت شما را می‌آزماید و شما هنر شکست دشمن را به خوبی مشق می کنید و به میدان متصل هستید و تجربیات هم به خوبی منتقل می شود.

وی ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در نوسازی آموزش ها و طرح های مطالعاتی جنگ های نوین و نوآوری و خلاقیت های آموزشی صورت گرفته گفت:

مسئولیت و رسالت بزرگی بر دوش همه ما است؛ سخن ازظهور یک تمدن به نام اسلام در این سرزمین و سخن از شکست قدرت های مستکبر جهانی و تعالی کشور است. جاری شدن احکام و حدود الهی یکی از اهدافی است که با حاکمیت محقق خواهد شد و باید راه برای تحقق اهداف الهی گشوده شود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان