علت فوت آسیه پناهی بیماری حاد قلبی عنوان شد | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403 - 13:38

علت فوت آسیه پناهی بیماری حاد قلبی عنوان شد

شماره: 10338
Aa Aa

آسیه پناهی مقابل لودر نیروهای اجراییات شهرداری کرمانشاه ایستاد تا مانع تخریب سرپناهش شود اما پس از درگیری و حین انتقال به اردوگاه جان باخت.

با اعلام مدیرکل پزشکی قانونی کرمانشاه؛
علت فوت آسیه پناهی بیماری حاد قلبی عنوان شد

مدیرکل پزشکی قانونی کرمانشاه با اشاره به انجام آزمایشات سم شناسی و آسیب شناسی، علت فوت «آسیه پناهی» را اعلام کرد.

سلیم خانی با بیان اینکه تعیین علت فوت در پزشکی قانونی بطور معمول پروسه‌ای 78 روزه دارد گفت: با توجه به حساسیت پرونده مرحوم آسیه پناهی، رسیدگی به آن در اسرع وقت صورت گرفت و نتایج آن در کوتاهترین زمان ممکن حاضر شد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، وی افزود: باتلاش همکاران آزمایشات سم شناسی و آسیب شناسی در این پرونده صورت گرفت و نتایج آن در کمتر از 20 روز حاضر شد.

خانی تصریح کرد: بر اساس نتایج آزمایشات صورت گرفته در خصوص تعیین علت فوت، در نهایت علت فوت "آسیه پناهی" بیماری حاد قلبی تشخیص داده شد.

وی افزود: نتایج آزمایشات و علت فوت مرحوم آسیه پناهی به مقام قضایی هم اعلام شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: اگر مقام قضایی تشخیص دهد که آیا رابطه سببیت بین استرس، بیماری و فوت این شخص وجود داشته و باید این موضوع بررسی شود، مجددا این رابطه را هم بررسی خواهیم کرد.

اوایل خرداد ماه سال جاری آسیه پناهی هنگامی که نیروهای اجراییات شهرداری کرمانشاه می خواستند برای تخریب آلونک کوچکش - که طبق گفته مسئولین غیرمجاز ساخته شده بود- اقدام کنند، مقابل لودر آنها ایستاد تا مانع تخریب سرپناهش شود.

 وی پس از درگیری با مامورین اجراییات، حین انتقال به اردوگاه چشمه سفید کرمانشاه جان باخت.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان