شنبه، 3 آبان 1399 - 23:44

فرمانده سپاه می گوید کرک و پشم آمریکا را به باد می‌دهد

شماره: 11222
Aa Aa

حسین سلامی گفته هر کسی را که در ترور سردار سلیمانی نقش داشته می‌زنیم و این یک پیام جدی است. شما فکر می‌کنید ما یک سفیر زن را می‌زنیم؟

تهدیدها جدی است و ما جنگ لفظی نمی‌کنیم؛
فرمانده سپاه می گوید کرک و پشم آمریکا را به باد می‌دهد

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران در مراسم صبحگاه مشترک ستاد فرماندهی کل سپاه گفت:

آقای ترامپ از انتقام ما شک نکنید زیرا کاملاً قطعی و جدی است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از مهر، وی افزود: ما اهل شرف و جوانمردی هستیم و جوانمردانه و عادلانه انتقام می‌گیریم به همین علت هم بود که در عین الاسد سربازان شما را هدف قرار ندادیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: ما کسانی را هدف قرار می‌دهیم که در شهادت سردار بزرگ سپهبد حاج قاسم سلیمانی مستقیم یا غیرمستقیم نقش داشتند.

سلامی خطاب به دولتمردان آمریکا افزود: شما فکر می‌کنید ما در قبال خون برادر شهیدمان یک سفیر زن را در آفریقای جنوبی می‌زنیم؟

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها بدانند هر کسی را که در ماجرای ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی نقش داشته است، می‌زنیم و این یک پیام جدی است.

فرمانده کل سپاه گفت: شما در حالی که به شدت گرفتار مشکلات داخلی خود هستید ما را تهدید به حمله هزار برابری می‌کنید اما زمانی که عین الاسد را زدیم، فرض و پیش بینی ما این نبود که شما جواب نمی‌دهید بلکه کاملاً فرض مان این بود که پاسخ می‌دهید و همان موقع صدها موشک را آماده شلیک کرده بودیم که اگر پاسخ دهید اهداف مورد نظر را ویران کنیم.

وی افزود: امروز هم همین است و اگر تار مویی از سر یک ایرانی کم شود، کرک و پشم شما را به باد می‌دهیم.

فرمانده کل سپاه گفت: این تهدیدها جدی است و ما جنگ لفظی نمی‌کنیم و همه چیز را به میدان عمل واگذار می‌کنیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان