جمعه، 26 شهريور 1400 - 15:06

قتل میترا استاد غیر عمدی بوده است

شماره: 7722
Aa Aa

لاله عقبایی اظهار امیدواری کرده که با بررسی اظهارات نجفی نتیجه‌گیری بازپرس پرونده برغیرعمد بودن قتل باشد؛ محمدعلی نجفی قصد قتل نداشت.

با اعلام وکیل مدافع محمدعلی نجفی؛
قتل میترا استاد غیر عمدی بوده است

وکیل مدافع محمدعلی نجفی که به اتهام قتل میترا استاد در بازداشت به سر می‌برد می‌گوید موکلش قصد قتل نداشت و استاد غیرعمد کشته شده است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از برنا، لاله عقبایی گفت:

مسئله بارز این است که ایشان قصد ارتکاب جرم و سوءنیتی برای ارتکاب این قتل نداشتند. پس از ارتکاب قتل نیز خودشان با پای خودشان به اداره آگاهی مراجعه کرده و خود را به ماموران معرفی کرده‌اند. همه این رفتارها نشانگر حسن نیت ایشان است. البته باید تاکید کنم که اسناد و مدارکی در خصوص مباحثی که در این پرونده مطرح است، روز گذشته به شعبه بازپرسی ارائه شده است. امیدواریم با بررسی اظهارات محمدعلی نجفی، نتیجه‌گیری بازپرس پرونده بر غیرعمد بودن قتل باشد زیرا محمدعلی نجفی قصد قتل نداشت و میترا استاد، غیرعمد کشته شده است.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا تا این لحظه گفت‌وگویی از سوی خانواده آقای نجفی با اولیای دم میترا استاد صورت گرفته است یا خیر؟»، اظهار کرد: وقوع این اتفاق بسیار تلخ است و برای خانواده «استاد» به حتم از دست دادن عزیزشان دردناک و غم‌انگیز است. لذا هنوز اقدامی در خصوص دلجویی از خانواده میترا استاد صورت نگرفته است ولی قطعاً تلاش برای دریافت بخشش و گذشت صورت خواهد گرفت.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان