محمد باقر ذوالقدر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام شد | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 3 خرداد 1403 - 9:04

محمد باقر ذوالقدر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام شد

شماره: 14918
Aa Aa

او از فرماندهان سابق سپاه پاسداران و پیشتر، معاون حفاظت اجتماعی قوه قضاییه، معاونت وزارت کشور و معاون امنیتی انتظامی بوده است.

با حکم صادق آملی لاریجانی؛
محمد باقر ذوالقدر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام شد

محمد باقر ذوالقدر، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تقدیر از خدمات محسن رضایی ، باصدور حکمی،  محمدباقرذوالقدر را به سمت دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کرد. 

به گزارش اسپادانا خبر، در حکم صادق آملی لاریجانی به شرح ذیل است: 

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر محمد باقر ذوالقدر دام عزّه
با عنایت به استعفای دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، جناب آقای دکتر محسن رضایی دامت توفیقاته که طی سالیان متمادی خدمات ارزشمندی در این سمت داشته اند و تشکر از زحمات بی دریغ ایشان جنابعالی را که بحمدالله از شخصیت های انقلابی، صاحب فکر و دارای تجارب ارزشمند اجرایی می باشید، حسب ماده ۳ آیین نامه مجمع تشخیص و تأیید رهبر معظم انقلاب اسلامی مد ظله العالی، به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب می نمایم.
امید است به فضل الهی و با اهتمام و سعی بلیغ در انجام وظایف محوّله در دبیرخانۀ مجمع و سایر وظایف مرتبطه، در پیشبرد امور موفق باشید. در هرحال خداوند یار و ناصرتان باد. إنّه نعم المولی و نعم النصیر.
از مقام معظم رهبری مد ظله العالی به جهت پذیرش پیشنهاد دبیری و نیز نصب جنابعالی به عنوان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، تشکّر می کنم و سلامتی و دوام عمر همراه با توفیق و تسدید ایشان را از خداوند متعال مسألت می نمایم.

محمدباقر ذوالقدر، دبیر جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام از فرماندهی سابق سپاه پاسداران و معاون راهبردی و حفاظت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه بوده است.

محمدباقر ذوالقدر به مدت ۸ سال رئیس ستاد مشترک سپاه و پس از آن ۸ سال نیز جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وقت بود. او در سال ۱۳۸۴ در دولت نهم به سمت معاونت وزارت کشور و معاون امنیتی انتظامی این وزراتخانه منصوب شد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان