نیروهای مسلح ایران: اجازه نخواهیم داد آسیبی به پایه های نظام برسد | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 28 خرداد 1403 - 13:43

نیروهای مسلح ایران: اجازه نخواهیم داد آسیبی به پایه های نظام برسد

شماره: 7212
Aa Aa

در بخشی از لین بیانیه آمده: نیروهای مسلح آماده هرگونه جانفشانی برای دفاع از مرزهای جغرافیایی، عقیدتی و سیاسی ایران اسلامی است.

در بیانیه ای به مناسبت روز جمهوری اسلامی عنوان شد؛
نیروهای مسلح ایران: اجازه نخواهیم داد آسیبی به پایه های نظام برسد

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای، ١٢ فروردین، روز تثبیت پایه های نظام مردم سالاری دینی را به ملت بزرگ ایران تبریک گفت.

در این بیانیه که به مناسبت بزرگداشت ١٢ فروردین، روز جمهوری اسلامی صادر شده آمده است: ١٢ فروردین از روزهای بسیار مهم تاریخی ایران اسلامی است که در آن روز  ملت انقلابی با رأی قاطع 98.2 درصدی خود، علاوه بر اینکه برای همیشه نظام پوسیده و دیکتاتوری شاهنشاهی را به تاریخ سپردند، پایه های یک حکومت مردم سالار را با الهام از تعالیم مترقی اسلام پی ریزی کردند  که در آن هم اسلامیت این نظام سیاسی تضمین شده و هم جمهوریت آن که هر دو با رای و خواست ملت تبلور یافته است.

این بیانیه می افزاید: طی ۴٠ سال گذشته ، استکبار جهانی و اذناب منطقه ای آنها با روشهای گوناگون از جمله تحمیل جنگ تحمیلی ٨ ساله، ترور، و تحریم های همه جانبه همواره کوشیده است که ملت ایران اسلامی را از مسیر استقلال خواهی و آزادی منحرف نماید اما ملت بصیر و انقلابی به رهبری امام خمینی و خلف صالحش امام خامنه‌ای ( مدظله العالی) توانسته است از همه طوفان‌های سهمگین به سلامت عبور کند.

ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه این بیانیه تصریح کرده است: اکنون و در آغاز دهه پنجم انقلاب، نیروهای مسلح به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان خواهد داد همچون گذشته هرگز اجازه نخواهد داد کوچک‌ترین آسیبی به پایه های این نظام برآمده از رأی ملت برسد و آماده هرگونه جانفشانی برای دفاع از مرزهای جغرافیایی، عقیدتی و سیاسی ایران اسلامی است.

این بیانیه در پایان ضمن دعوت از آحاد ملت شریف ایران اسلامی در مراسم گرامیداشت یوم الله دوازده فروردین در حرم حضرت امام خمینی رحمه‌الله علیه،خاطرنشان کرده است نیروهای مسلح نیز همچنانکه در حال خدمات رسانی به سیل زدگان در نقاط مختلف کشور می باشند در این مراسم نیز در کنار ملت شریف ایران حضور خواهند داشت.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان