شنبه، 2 بهمن 1400 - 14:28

هر گزینه روی میز دشمن به بایگانی تبدیل شد

شماره: 15938
Aa Aa

زیباترین آرزوی ما ذبح شدن در مسیر آرزوهای آسمانی ملت ایران است| دارای مشکل هستیم اما از خطرات عبور کردیم| عقب‌نشینی دشمنان قابل مشاهده است.

حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران؛
هر گزینه روی میز دشمن به بایگانی تبدیل شد

حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام اظهار داشت:

زیباترین آرزوی ما ذبح شدن در مسیر آرزوهای آسمانی ملت ایران است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل ازسپاه نیوز، او با بیان اینکه در این 43 سال نقشه آمریکا برای ملت ایران همیشه خطرناک بوده ادامه داد:

آثار عقب‌نشینی دشمنان قابل مشاهده است. نقشه سیاسی استکبار با محوریت آمریکا برای ملت ایران نقشه‌ای خطرناک و وسیع و توأم با توطئه‌های عمیق برای شکست دادن ملت ایران بوده است و لحظه‌ای در این مدت نبوده که آمریکا و متحدان او لحظه‌ای برای فرسوده کردن مردم از اهدافشان و از رسیدن دارو به مردم دست از تلاش برندارند اما قدرتی که در مقابل ما ایستاده بود امروز عقب‌نشینی کرده است. ایران اسلامی و انقلابی امروز قدرتمند است و هر دشمنی می‌داند اینجا سرزمین اشغال شدنی نیست و حالا به میدان مبارزه اقتصادی و تحریم روی آورده‌اند.

وی گفت:

ایستادگی مردم در جنگ اقتصادی کمتر از دفاع مقدس نیست و همه مردم در این میدان مبارزه وارد شدند.  هنر رهبری بر این بود که دشمن را فرسوده و خسته و ضعیف و ناتوان کردند و راهکارهای دشمن را مسدود کردند و هر گزینه روی میز به بایگانی تبدیل شد. ملت ایران در موقعیت برجسته ای از تاریخ قرار گرفته‌اند و در حال پیشرفت هستیم ما هنوز دارای مشکل هستیم اما از خطرات عبور کردیم. به دشمنان‌مان می‌گوییم کنار بروید، شما بارها خشم ملت ایران را دیده‌اید و ما به راهمان مطمئن هستیم. ما میدان را ترک نمی‌کنیم، هم بر دشمن غلبه می‌کنیم، هم بر مشکلات؛ در هر دوی این جبهه می‌مانیم چون می‌توانیم. ما کشور بزرگی هستیم؛ کشوری سرشار از منابع، هوش، دین، شعور و مکتب.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان