دوشنبه، 29 شهريور 1400 - 19:15

همسر محمد علی نجفی می گوید شوهرش بارها تهدید شده است

شماره: 7719
Aa Aa

همسر شهردار سابق تهران با بیان این که هنوز هم عاشقانه شوهرش را دوست دارد گفته: او مرد خوبی است؛ هیچ مردی به مودبی ایشان ندیده‌ام.

نجفی تحت فشار بود؛
همسر محمد علی نجفی می گوید شوهرش بارها تهدید شده است

همسر اول محمدعلی نجفی اطلاعاتی از یک سال گذشته رابطه محمدعلی نجفی و میترا استاد ارائه داد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از رکنا، همسر اول نجفی با تاکید بر این که آن‌ها از هم طلاق نگرفته و هنوز هم عاشقانه شوهرش را دوست دارد گفت: من و همسرم ۴۲ سال با هم زندگی کرده‌ایم و هیچ مردی به مودبی ایشان ندیده‌ام.

وی افزود: شوهرم همیشه به من احترام می‌گذاشت. حتی برای سوار شدن به آسانسور ابتدا با احترام کناری می‌ایستاد تا من داخل بروم و بعد خودش همراهم می‌آمد.

او ادامه داد: شوهرم ناگهان عوض شد. باور ندارم این اتفاق افتاده باشد. آرام‌تر از شوهرم کسی را سراغ ندارم. او از وقتی با میترا استاد ازدواج کرد، دیگر مرد سابق نبود. دیگر اجازه نداشت به من و دخترش سر بزند. تحت فشار بود. حتی یک بار گفت: شاید برای خلاصی از رفتار‌های میترا مجبور به طلاق بشویم اما دلش به این کار نبود. میترا بار‌ها شوهرم را تهدید کرده بود به ما که خانواده‌اش هستیم اسید بپاشد و ضربه بزند و شوهرم برای این که ما در امان باشیم و حساسیتی وجود نداشته باشد، رابطه‌مان را قطع کرده بود.

وی افزود: در نامه‌هایی که به دخترم داده نوشته که مراقب مادرت باش. او مرد خوبی است و می‌دانم الان تحت چه فشار عصبی‌ای است. میترا یک سال فقط شوهرم را تهدید می‌کرد هنوز دلیلش را نمی‌دانم اما از وضعیت شوهرم خیلی نگرانم. او حقش این نبود. مردی بزرگ با اخلاق که ناگهان عوض شد و به خودش لطمه بزرگی زد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان