باید مراقب باشیم برخی افراد برای راضی کردن آمریکا، خون ولی فقیه زمان خود را نریزند | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 3 ارديبهشت 1403 - 17:57

باید مراقب باشیم برخی افراد برای راضی کردن آمریکا، خون ولی فقیه زمان خود را نریزند

شماره: 1397
Aa Aa

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه انسان آیینه تجلی صفات خداوند است، گفت: اگر بشریت تحت لوای پرچم اسلام و خداوند باشد به عزت، آرامش، معرفت و کمالات باطنی دست پیدا می کند و در غیر این صورت سقوط می کند.

صدیقی:
باید مراقب باشیم برخی افراد برای راضی کردن آمریکا، خون ولی فقیه زمان خود را نریزند

به گزارش اسپادانا حجت الاسلام کاظم صدیقی شامگاه یکشنبه در آیین ویژه شهادت امام جواد(ع) در جمع نمازگزاران حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) بیان کرد: در حادثه کربلا عده ای به دلیل راضی کردن آمریکای زمان خود، خون امام زمان خود یعنی امام حسین(ع) را ریختند و امروز نیز باید مراقب باشیم برخی افراد برای راضی کردن آمریکا، خون ولی فقیه زمان خود را نریزند.

وی با بیان اینکه مومنین و متدینان باید هوشیار و مراقب باشند افزود: این که مقام معظم رهبری به صورت مستمر خط امام راحل را یادآوری و درمسایل مختلف هشدار می دهند برای این است که افراد از خط امام خمینی(ره) منحرف نشوند.

صدیقی اظهارداشت: امروز آمریکا نماد استکبار است و این در حالی است که جریان استکبار از اول پیروزی انقلاب تاکنون در مقابل ولایت فقیه بوده و تا آخر نیز در مقابل حکومت الهی و ولایت قرار دارد.

به نوشته ایرنا، وی با بیان این که امامت، یک مساله مهم در جهان هستی است گفت: امروز ولایت فقیه موضوع نیابت امام زمان(عج) است که با مساله قدرت طلبی سازگاری ندارد لذا قدرت طلبان با این موضوع مخالفت می کنند.

صدیقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بشر دائم در حال امتحان الهی است، تصریح کرد: امتحان الهی یکی از برنامه های خداوند برای تکامل بشر است که اگر انسان امتحان نشود رشد نمی کند.

او عنوان داشت: هیچ انسانی بدون امتحان الهی توشه ای به دست نمی آورد به طوری که خداوند حادثه کربلا را نشان داد تا مدعیان واقعی اسلام مشخص شوند.

وی با بیان اینکه انسان آیینه تجلی صفات خداوند است گفت: اگر بشریت تحت لوای پرچم اسلام و خداوند باشد به عزت، آرامش، معرفت و کمالات باطنی دست پیدا می کند و در غیر این صورت سقوط می کند.

در این آیین، ویژه برنامه شهادت امام جواد(ع) در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) برگزار شد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان