چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 9:10

استاندار اصفهان به نشانه اعتراض در کنار قالیباف حاضر نشد

شماره: 2824
Aa Aa

قالیباف از سوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان برای سخنرانی در مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن دعوت شده بود. 

در مراسم 22 بهمن و در اصفهان؛
استاندار اصفهان به نشانه اعتراض در کنار قالیباف حاضر نشد

به گزارش اسپادانا خبر، هفته گذشته وقتی نام مهمان سخنران مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن در اصفهان اعلام شد، بسیاری از شهروندان و اعضاء احزاب از این انتخاب متعجب و معترض شدند. جبهه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در بیانیه ای اعتراضی ، به این انتخاب واکنش نشان داد. اعضاء این شورا خواهان ورود استاندار به این قضیه و تغییر سخنران مراسم شدند.
معترضان به شخص سخنران بر این باوربودند که سردار قالیباف بعد از حادثه پلاسکو و در صحن مجلس پاسخ قانع کننده ای برای دلیل این اتفاق نداشت . چگونه چنین فردی باوجود پتانسیل و ظرفیت بالا و حضور شخصیت های برجسته سیاسی در اصفهان باید به عنوان سخنران انتخاب شود؟
بعد از انتشار این نامه اما جوابیه ای از سوی استانداری و روابط عمومی این نهاد منتشر نشد. اما نوزدهم بهمن ماه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی ، دکتر رسول زرگرپور به این نکته پرداخت و گفت: دعوت کننده دستگاه دیگری بوده که بدون هماهنگی با استانداری اقدام به این کار کرده است و معتقدیم دستگاه ها باید در حوزه وظایف خود عمل کنند.
 آقای قالیباف از سوی جعفرعسگری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان برای سخنرانی در مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن دعوت شده بود.
به گفته روابط عمومی استانداری اصفهان، زرگرپور به نشانه اعتراض نسبت به این دعوت و برای نشان دادن مخالفت خود با این حضور، بعد از شرکت در مراسم راهپیمایی و عبور از خیابان های سپاه و حاضر شدن در میدان امام (ره) در جایگاه تعبیه شده برای سخنرانی حاضر نشد و محل را ترک کرد.
بی شک این خبر با وجود اعتراض طیف قابل توجهی از مردم و احزاب در اصفهان نسبت به دعوت شهردار تهران می تواند نشان دهنده وجود مخالفت استاندار اصفهان برای حضور سردار قالیباف در اصفهان به عنوان سخنران باشد.

منبع/ خبرگزاری برنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان