جمعه، 8 مهر 1401 - 19:46

سپاه باید اولین خریدار محصولات دفاعی، کشاورزی وصنعتی باشد

شماره: 3012
Aa Aa

ضعف و مشکل ما در مدیریت اعلام نیاز و وصل کردن محصول و توانمندی و ظرفیت ایجاد شده به تولید و کاربردی کردن آن است. 

فرمانده سپاه پاسداران اعلام کرد؛
سپاه باید اولین خریدار محصولات دفاعی، کشاورزی وصنعتی باشد

فرمانده سپاه پاسداران گفت: بیشتر محصولات عرضه شده در حوزه علمی و فناوری محصولات دفاعی، کشاورزی و صنعتی است و امیدواریم سپاه اولین خریدار این محصولات باشد.
 
به گزارش اسپادانا خبر، سردار محمدعلی جعفری در چهارمین جشنواره جهادگران علم و فناوری گفت: در کشور جهادگر علم و فناوری فراوان داریم و افرادی که بتوانند نیازهای کشور را در صنعت کشاورزی پزشکی و سلامت در همه بخش‌ها برآورده کنند، فراوان هستند.
 
وی ادامه داد: ضعف و مشکل ما در مدیریت اعلام نیاز و وصل کردن محصول و توانمندی و ظرفیت ایجاد شده به تولید و کاربردی کردن آن است.
 
فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: امیدوارم مجموعه عظیم سپاه با توجه به اینکه نیاز به این محصولات و جود دارد بتواند این اتصال را انجام دهد.
 
جعفری افزود: متاسفانه با اتصال راحت‌تر به خارج از کشور وصل شده‌ایم و محصولات خارجی را که درکشور داریم، به راحتی می‌خریم و این مشکل عرصه تحقیقات و فناوری است.
 
وی افزود: امیدواریم با پیگیری‌هایی که در مجموعه سپاه انجام می‌شود، این سیستم را راه‌اندازی کنیم تا نیازهای مردم را در بخش‌های مختلف سپاه بسنجیم و محصولات مورد نیاز را برای تولید سفارش دهیم.
 
فرمانده سپاه پاسداران در پایان خاطر نشان کرد: اکثر محصولات تولید شده محصولات دفاعی، کشاورزی وصنعتی است و امیدواریم سپاه اولین خواهان و خریدار این محصولات باشد و به مرور این کار در کشور توسعه پیدا کند.

منبع/ انتخاب

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان