لاریجانی تاکيد کرد که به جد پيگير رفع حصر خواهد بود | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403 - 12:51

لاریجانی تاکيد کرد که به جد پيگير رفع حصر خواهد بود

شماره: 4009
Aa Aa

نماينده تهران درجديدترين توئيت خود نوشته نمايندگان از لاريجاني خواسته اند که محور اقدامات مربوط به موضوع رفع حصر باشد. 

غلامرضا حيدری نماينده تهران خبر داد؛
لاریجانی تاکيد کرد که به جد پيگير رفع حصر خواهد بود

فرزند مهدی کروبی از بهبود وضعیت جسمانی پدرش خبر داد و گفت که بنا به اظهار پزشکان، مهدی کروبی روز پنجشنبه از بیمارستان مرخص خواهد شد.

حسین کروبی تصریح کرد: امروز پزشکان از آخرین عملی که روی پدر انجام شده بود ابراز رضایت کردند و قرار شد که روز پنجشنبه از بیمارستان مرخص شوند.

فرزند مهدی کروبی اظهار کرد: در حال حاضر ضربان قلب پدر به ۶۰ رسیده که مورد رضایت پزشکان است. طی ۱۰ روز گذشته، عمل آنژیوگرافی و APS انجام شده و چون ضربان قلب نرمال نبود، پزشکان تشخیص دادند که در قلب پدر باطری کار گذاشته شود. خوشبختانه این اقدام هم موفقیت‌آمیز بود و در عیادتی که عصر امروز داشتم، پزشکان حال پدر را رضایت‌بخش توصیف کردند.

وی ضمن قدردانی از وزیر بهداشت نیز خاطرنشان کرد: آقای قاضی‌زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت امروز برای سومین بار از پدر عیادت کردند و در جریان آخرین اقدامات درمانی قرار گرفتند.

به گزارش اسپادانا خبر، غلامرضا حيدري نماينده تهران که از تشکيل کميته رفع حصر در فراکسيون اميد مجلس خبر داده بود در جديدترين توئيت خود نوشته است: نمايندگان از آقاي لاريجاني خواستند که محور اقدامات مربوط به موضوع فع حصر باشد. او هم تاکيد کرد که به جد پيگير موضوع خواهد بود.

منابع/ خبرانلاین و ایسنا
عکس از روزنامه جمهوری اسلامی

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان