پنجشنبه، 9 تير 1401 - 15:30

«ویل اسمیت» برای ۱۰ سال از حضور در جوایز اسکار محروم شد

شماره: 17357
Aa Aa

این بازیگر ۵۳ ساله در جریان مراسم اسکار ۲۰۲۲ به دلیل شوخی «کریس راک» کمدین آمریکایی با ظاهر همسرش به روی صحنه رفته و به او سیلی زده بود.

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار اعلام کرد؛
«ویل اسمیت» برای ۱۰ سال از حضور در جوایز اسکار محروم شد

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار در نامه‌ای به اعضای این نهاد اعلام کرد «ویل اسمیت» به دلیل سیلی زدن به «کریس راک» در جریان مراسم اسکار ۲۰۲۲ برای ۱۰ سال از حضور در جوایز اسکار محروم شد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل سی‌ان‌ان، این آکادمی رفتار «ویل اسمیت» در جریان مراسم اسکار ۲۰۲۲ را «غیرقابل قبول» خواند و اعلام این بازیگر که به تازگی برنده اسکار شده به مدت ۱۰ سال اجازه حضور در هیچ رویداد یا برنامه‌ برگزار شده توسط آکادمی را نخواهد داشت. 

در این نامه‌ آمده است:

«اقدامی که امروز در پاسخ به رفتار ویل اسمیت انجام می‌دهیم گامی به سوی هدفی بزرگ‌تر برای حفاظت از امنیت اجراکنندگان و مهمانانمان و بازگرداندن اعتماد به آکادمی است.» 

این بازیگر ۵۳ ساله که در جریان مراسم اسکار ۲۰۲۲ به دلیل شوخی «کریس راک» کمدین آمریکایی با ظاهر همسرش به روی صحنه رفت و به او سیلی زد گرچه پیش از این به صورت رسمی عذرخواهی کرده بود اما چندی پیش نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد تمامی عواقب رفتار خود را خواهد پذیرفت و فتارش را شوکه‌کننده، دردناک و غیرقابل توجیه توصیف کرد و از آکادمی اسکار استعفا داده بود.

«اسمیت» امسال برای بازی در فیلم «پادشاه ریچارد» موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان