چهارشنبه، 13 مهر 1401 - 6:24

از لحاظ اعتقادی، تسلیحاتی و جوانان مومن قدرت برتر هستیم

شماره: 19438
Aa Aa

هر کدام از زائران اربعین و یا حاضران در نماز جمعه بمبی علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند| ولایت، آمریکا را به خاک ذلت کشیده است. 

سید مجتبی میردامادی، امام جمعه موقت اصفهان؛
از لحاظ اعتقادی، تسلیحاتی و جوانان مومن قدرت برتر هستیم

سید مجتبی میردامادی، امام جمعه موقت اصفهان در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان گفت:

این روزها محبوبیت اهل بیت قابل دیدن است و زائران از فواصل و شرایط مختلف با پای پیاده در زمان اربعین خود را به کربلا می‌رسانند. 

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، وی ادامه داد:

اسلام پنج ستون شامل نماز، زکات، حج، روزه و ولایت دارد و وقتی در جامعه‌ای نماز کمرنگ شود یکی از ستون‌های دین متزلزل شده است. 

او با اشاره به اهمیت حمایت و دفاع از ولایت و اهل بیت اضافه کرد:

آثار ولایت امروزه در جهان قابل مشاهده است، همین ولایت، آمریکا را به خاک ذلت کشیده و به ملت‌های ضعیف و مظلوم، عزت و سروری داده است. 

میردامادی ادامه داد:

بر اساس توصیه  بزرگان در دوستی، اقتصاد و دشمنی باید عدالت مد نظر قرار گیرد حتی عدالت در جنگ نیز باید محور اصلی باشد و نباید به زنان و بچه‌ها ظلم کرد. برعکس این موضوع را مشاهده می‌کنیم که کشوری که یدک کش اسلام و خادم حرمین است وقتی به یمن حمله می‌کند به هیچکس رحم نمی‌کند درحالیکه این روزها کودکان یمنی از گرسنگی و بی‌دوایی از پا در می‌آیند.

او اظهار داشت:

عده‌ای نامه نگاری می‌کنند که هیاتی‌ها در دهه محرم ساعت مختلف و برای مثال شب‌ها مراسم روضه برگزار می‌کنند. به این معترضان باید گفت که حیا نمی‌کنید و از امام حسین (ع) خجالت نمی‌کشید. تا مردم چنین امیدی دارند که قیامی خواهد بود و دنیا زیر پرچم شیعه می‌رود هیچ کس نمی‌تواند بر شیعه چیره شود. 

امام جمعه موقت اصفهان اظهار داشت:

دولت فعلی میراثدار یک ویرانه و خزانه خالی بدهکار است اما رییس جمهور واقعا تلاش می کند. بدهی‌های بانک مرکزی پرداخت شده است و بدهی‌هایی هم وجود دارد که تا پایان دولت سیزدهم باز هم خواهد بود. 

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه اکنون از لحاظ اعتقادی، تسلیحاتی و جوانان مومن قدرت برتر هستیم گفت:

هر کدام از زائران اربعین و یا حاضران در نماز جمعه بمبی علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان