چهارشنبه، 8 تير 1401 - 14:24

از کارکردهای اصلی دانشگاه امام صادق(ع) تربیت نیرو برای نظام است

شماره: 17618
Aa Aa

رهبری دو کارکرد اصلی برای دانشگاه امام صادق (ع) تعیین کرده‌اند؛ کارکرد اول تولید علوم انسانی اسلامی و کارکرد دوم تربیت نیرو برای نظام است.

حسینعلی سعدی، رییس دانشگاه امام صادق (ع)؛
از کارکردهای اصلی دانشگاه امام صادق(ع) تربیت نیرو برای نظام است

حسینعلی سعدی، رییس دانشگاه امام صادق (ع) گفت:

یکی از کارکردهای اصلی این دانشگاه تربیت نیرو برای نظام است و خوشحال هستیم که دانشگاه امام صادق (ع) در این زمینه به توفیقات خوبی دست پیدا کرده است.

به گزارش اسپادانا خبر، او در گفت و گو با ایسنا ادامه داد:

مقام معظم رهبری دو کارکرد اصلی برای دانشگاه امام صادق (ع) تعیین کرده‌اند و این دانشگاه براین اساس تاسیس شده است؛ کارکرد اول تولید علوم انسانی اسلامی و کارکرد دوم تربیت نیرو برای نظام است. در همه دولت‌ها برحسب اقتضا و درخواستی که وجود داشته فارغ‌التحصیلان این دانشگاه  ایفای نقش کرده‌اند و طبیعی است که در یک دولتی اقتضاء وجود و ورود بیشتر فارغ‌التحصیلان ما باشد. علی‌القاعده ما در یک سطح گسترده‌ای این موضوع را شاهد هستیم و این در راستای ماموریت دانشگاه است.

 وی در پاسخ به این سؤال که به عنوان یک فرد بیرونی از عملکرد فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در عرصه‌های مختلف مدیریتی راضی هستید یا نه؟ گفت:

رضایت‌ نسبی است و در یک حوزه‌هایی رضایت هست ولی این‌که این به معنای آخر کار و سقف رضایت باشد نه‌خیر. علی‌القاعده در حوزه‌های تجربه و اجرا باید این رضایت بیشتر باشد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان