استرس در نزد مديران نفت | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403 - 14:17

استرس در نزد مديران نفت

شماره: 16982
Aa Aa

دامنه تغييرات به اغلب شركت های نفتی و زير مجموعه های آن ها سرايت خواهد كرد. دو شركت های پايانه های نفتی و ملی حفاری در نوك پيكان تغييرات هستند.

شمارش معكوس تغييرات آغاز شد؛
استرس در نزد مديران نفت

اسپادانا خبر| سيدفريور موسوی

 

مطابق با اخبار شنیده شده از سايت های وابسته به انرژی و نفت، وزير نفت شمارش معكوس برای تغييرات گسترده در ميان آن دسته از روسا و مديران نفتی كه كارآيی لازم را نداشته و بر صندلی های صدارت خود تكيه زده اند را آغاز نموده است.

 ترس، اضطراب و دلهره در چهره اكثر اين مديران به خوبي ديده می شود آنگونه كه گويی جواد اوجی نقش جلادی را دارد كه می خواهد سر از بدن آن ها جدا نمايد!

اولين تغيير در سال جديد هجری شمسی بركناری محسن خجسته مهر، مديرعامل شركت ملی نفت ايران خواهد بود. پس از ورود دستگاههای نظارتی و نهاد ریاست جمهوری به تخلف دریافت حقوق همزمان و مشخص شدن ابعاد آن خبرها از تغییر ناخواسته وی توسط وزیر نفت در سال آینده و علیرغم لابی های گسترده صورت گرفته حکایت دارد.

انتصاب مدیران ضعیف همراه با نگاه قومیتی یکی از دلایل ورود نهادهای نظارتی به عملکرد این شرکت در بخش انتصابات بوده است. چندی پیش نیز«جواد اوجی» وزیر نفت از ارسال پاسخ وزارتخانه متبوع خویش در مورد این انتصابات به بازرسی کل کشور خبر داده بود.

البته پيرو همين خبر كه بر روی خروجي سايت های وابسته به وزارت نفت نيزآمده بود جواد اوجی اعلام نموده كه دامنه اين تغييرات به اغلب شركت های نفتی و زيرمجموعه های آن نيزسرايت خواهد كرد.

در اين ميان مديران شركت پايانه های نفتی ايران و شركت ملی حفاری درنوك پيكان این تغييرات خواهند بود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان