امام زمان نائب دارد و هر کس غیر از این مسیر را برود اشتباه می کند | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 12 مهر 1402 - 19:57

امام زمان نائب دارد و هر کس غیر از این مسیر را برود اشتباه می کند

شماره: 19272
Aa Aa

 اهل علم بودن و اصطلاحات یاد گرفتن خوب است به شرطی که پشت سر ولی امر باشید؛ اگر خلاف رضای ولی امر رفتار کنیم اعمالمان ضایع می شود.

لطف‌الله دژکام ظهر، امام جمعه شیراز؛
امام زمان نائب دارد و هر کس غیر از این مسیر را برود اشتباه می کند

 لطف‌الله دژکام ظهر، امام جمعه شیراز در خطبه‌های‌ نماز جمعه این شهرستان گفت:

حجت در زمان ما امام زمان است.

به گزارش اسپادانا خبر، او ادامه داد:

چگونه بفهمیم امام زمان از کار ما راضی است؟ امام زمان نائب دارد و هر کس غیر از این مسیر را برود اشتباه می کند. اهل علم بودن و اصطلاحات یاد گرفتن خوب است به شرطی که پشت سر ولی امر باشید چرا که اگر خلاف رضای ولی امر رفتار کنیم اعمالمان ضایع می شود. برخی روز قیامت را یادشان می رود که باید در پیشگاه امام زمان جواب دهند.

او افزود: 

هفته دولت فرصتی است برای بررسی و بازنگری و توضیح و تبیین خدمات دولت‌هایی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی مشغول فعالیت می‌شوند؛ تنها در همین یکی دو ماه اخیر دو نفر از معاونین محترم دولت به شیراز آمده‌اند که نشانه رویکرد مردمی دولت آیت الله رئیسی است و از این جهت از هیئت دولت تشکر می‌کنیم. بنده اگر بخواهم زبان توقعات مردم باشم ممکن است توقعات زیاد باشد اما اگر بنا باشد ما کار را بدون برنامه دنبال کنیم طبیعتا یعنی هر روز توقعی مطرح می‌شود. دولت یک نگاهش باید به مطالبات مردم باشد و یک نگاه به برنامه راهبردی که بتواند به صورت منطقی و علمی و دانش بنیان به نیازهای اساسی کشور پاسخ دهد. الان کار بزرگ پیش روی دولت تنظیم برنامه هفتم توسعه کشور است که این برنامه با نگاه انقلابی دولت آیت الله رئیسی باید تنظیم شود.

وی با بیان اینکه مطالبه‌گری نه این است که صرفا فریاد بزنیم گفت:

برخی اوقات کارهایی از این سنخ انجام می شود و اسمش را هم مطالبه‌گری می‌گذاریم. مطالبه‌گر کسی است که متناسب با دانش خود مطلبی که به نفع مردم است را از دولت بخواهد وقتی اجرا شود نه اینکه سود به جیب شخصی‌‌اش برود. مطالبه گر دنبال این است که جامعه سود ببرد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان