دوشنبه، 6 تير 1401 - 1:02

باید شرایط حضور طلاب در آموزش و پرورش فراهم شود

شماره: 18341
Aa Aa

افرادی که تفکر سند ۲۰۳۰ را دارند باید از آموزش و پرورش کنار گذاشته شوند؛ این سند خلاف شرع است| تخصص حوزه‌های علمیه در امر تربیت است.

موسوی اصفهانی، مدیر حوزه‌ علمیه استان همدان ؛
باید شرایط حضور طلاب در آموزش و پرورش فراهم شود

سید مصطفی موسوی اصفهانی، مدیر حوزه‌ علمیه استان همدان در کمیته همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش این استان اظهار داشت:

خداوند در قرآن کریم بسیار بر مساله تزکیه تاکید کرده و این نقص‌هایی که امروز می‌بینیم به دلیل نبود یا ضعف تزکیه در برخی مسئولین است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ارگان اطلاع رسانی حوزه علمیه قم، او افزود:

ورود حوزه علمیه به آموزش و پرورش برای تقویت این بُعد از وجود انسانی و پیاده کردن برنامه انبیا است و در این خصوص ۱۱ قسم در سوره مبارکه (والشمس) داریم. آموزش و پرورش زیربنای ساخت و تربیت انسان‌هایی است که سعادت امت به دست آنان است اما از طرفی نیز تخصص حوزه‌های علمیه در بعد مسائل تزکیه از مراکز دیگر بیشتر است. هدف از ورود حوزه علمیه به آموزش و پرورش به معنای این نیست که فرهنگیان تخصص ندارند اما از آنجایی که تخصص حوزه علمیه در امر تربیت است بنابراین همکاری حوزه و آموزش و پرورش در این خصوص بسیار ضروری است.

وی گفت:

افرادی که تفکر سند ۲۰۳۰ را دارند باید از آموزش و پرورش کنار گذاشته شوند چرا که این سند خلاف شرع است. لازم است شرایط حضور طلاب طبق موازین قانونی در آموزش و پرورش فراهم شود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان