پنجشنبه، 20 مرداد 1401 - 12:17

به زودی شاهد حضور زنان طلبه در فضای مجازی خواهیم بود

شماره: 18458
Aa Aa

او می گوید در بخش تبلیغ، بانوان مبلغ به صورت موضوع محور و مخاطب محور در رده‌های سنی مختلف از مهدکودک تا دانشگاه تربیت می‌شوند.

زهره برقعی، مدیر جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها؛
به زودی شاهد حضور زنان طلبه در فضای مجازی خواهیم بود

زهره برقعی، مدیر جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها در نشست هم‌اندیشی اعضای شورای بانوان مجمع هماهنگی نیروهای جبهه انقلاب گفت:

دغدغه‌های مبلغان و فعالان فرهنگی از جمله دغدغه‌های ما است و ما به دنبال راهکار برای رفع مشکلات هستیم.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از حوزه، او ادامه داد:

ما باید عرصه‌هایی را برای طلاب ایجاد کنیم تا بتوانند در آن عرصه برنامه‌ای را اجرا کنند. در بخش تبلیغ، بانوان مبلغ به صورت موضوع محور و مخاطب محور در رده‌های سنی مختلف از مهدکودک تا دانشگاه تربیت می‌شوند.

وی با اشاره به لزوم شبکه ای بودن فعالیت‌های تبلیغی گفت:

هم اکنون طرح شمیم دانش آموزش در جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها در حال اجرا است و در صورتی که مدارس دخترانه درخواست داشته باشند بانوان مبلغ به آن مدرسه اعزام می‌شوند.

او بیان داشت:

ما مبلغان بین المللی خوبی داریم. چنانچه طلاب هندوستان مدرسه ای به نام جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها تأسیس کردند و به تربیت بانوان طلبه مشغول هستند.

او همچنین گفت:

دوره‌های آموزشی مناسبی در رابطه با فضای مجازی در دستور کار است و ان‌شاءالله به زودی شاهد بروز و حضور فعالان فضای مجازی خواهیم بود. ما باید به گونه ای برنامه‌ریزی کنیم تا بانوان طلبه در عرصه‌های مختلف احساس مسئولیت کنند. هر کجا که طلاب احساس مسئولیت داشته باشند، ورود پیدا خواهند کرد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان