جواد خيابانی درسلامت كامل است | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 23:17

جواد خيابانی درسلامت كامل است

شماره: 21497
Aa Aa

گوينده و مجری صداوسيمای جمهوری اسلامی كه بنا به دعوت يك شركت جهت برگزاری مراسم از تهران بوسيله خودروی شخصی خود عازم سفربه اصفهان بود در نزديكي هاي نظنز دچارسانحه شد.

آمده بود بلایی كه به خير گذشت؛
جواد خيابانی درسلامت كامل است

اسپادانا خبر| سيدفريور موسوی

 

گوينده و مجری توانای صداوسيمای جمهوری اسلامی كه بنا به دعوت يك شركت جهت برگزاری مراسم از تهران بوسيله خودروی شخصی خود عازم سفربه اصفهان بود در نزديكي هاي نظنز دچارسانحه شده و پس از برخورد اتومبيل اش به گارد ريل اطراف اتوبان كاشان به اصفهان متوقف گرديد.

در تماسي كه با جواد خياباني داشتيم وی ضمن تشريح حادثه پيش آمده گفت:

خدا را شكرفقط می توان گفت سالم هستم وبه خيرگذشت!

وی اشاره داشت:

درحال رانندگی دراطراف نظنز بودم كه به ناگهان لاستيك چرخ جلو تركيد و فرمان ازدستم رها شده و كنترل خودرو نيزاز تحت فرمان من خارج گرديد كه خودرو با سرعتی حدود ٩٠ كيلومت در ساعت به گارد ريل كنار اتوبان برخورد كرد و متوقف گرديد.

خيابانی در ادامه تشريح كرد:

جای تعجب اينكه باتوجه به تاريكی شب و تعطيلات و شلوغی جاده حتی يك کامیون، تریلی، اتوبوس و یا حتی یك خودروی سواری هم با من برخورد نكرد و پلیس گفت اگر سرعت ات بالای ۱۰۰ كيلومتر در ساعت بود حتما ماشین چپ میشد و تصادف وحشتناک و پرتعداد در اتوبان شکل میگرفت.

به هرتقدير آقا جواد خيرو هميشه خندان ما به حول قوه لايزال خداوند ودعای هميشگی مردم ازسانحه ای ناگهانی جان سالم به دربرد تا بازهم حامی مردمان سرزمينش باشد.

لازم به ذكر است كه اين مجری توانای كشورمان از روزبعد از زلزله خوی به همراه اكيپی از دوستانش خودرابه خوی رساند تا همين دوسه روز گذشته دركنار هموطنان زلزله زده اش ياری گرشان باشد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان