دوشنبه، 4 مرداد 1400 - 1:35

حضور لیلا حاتمی در جدیدترین ساخته ترنس مالیک تایید شد

شماره: 10979
Aa Aa

مالیک با فیلم «خط باریک سرخ» نامزد جایزه اسکار بهترین کارگردانی و فیلمنامه و با فیلم «درخت زندگی» جایزه نخل طلایی کن را کسب کرده است.

وب سایت IMDB نام لیلا حاتمی را اضافه کرد؛
حضور لیلا حاتمی در جدیدترین ساخته ترنس مالیک تایید شد

وب سایت IMDB نام لیلا حاتمی را به فهرست بازیگران فیلم «آخرین سیاره»، جدیدترین ساخته «ترنس مالیک» کارگردان مطرح آمریکایی اضافه کرد.

بانک اطلاعاتی اینترنتی فیلمها (IMDb) حضور این بازیگر ایرانی در نقش مریم مجدلیه را در این فیلم تائید کرد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، در فیلم «آخرین سیاره» که روایتگر جند اپیزود مختلف در زندگی حضرت مسیح (ع) است مجموعه ای از بازیگران نامدار و نوظهور در کنار هم مقابل دوربین رفته اند. 

«گیزا رورینگ» بازیگر مجارستانی که پیش از این در فیلم برنده اسکار «پسر سائول» بازی کرده بود در نقش حضرت عیسی، «ماتیاس اسخونارتس» بازیگر بلژیکی در نقش پیتر، «توفیق برهوم» بازیگر فلسطینی الاصل و لیلا حاتمی در نقش مرمی مجدلیه بازیگران اصلی این فیلم سینمایی در کنار «مارک رایلنس» و «بن کینگزلی» دو بازیگر انگلیسی برنده اسکار هستند. «مایک رایلنس» در این فیلم در نقش شیطان بازی کرده است. 

این فیلم سینمایی هم اکنون در مرحله پساتولید قرار دارد و «ترنس مالیک» ظاهرا این فیلم را در سکوت خبری در جزیره آنتسیو ایتالیا و کشور ایسلند مقابل دوربین برده است. 

فیلم «آخرین سیاره» دهمین ساخته بلند سینمایی «ترنس مالیک» پس از فیلم های «زمین‌های لم یزرع» (۱۹۷۳)، «روزهای بهشت» (۱۹۷۸)، «خط باریک سرخ» (۱۹۹۸)،  «دنیای جدید» (۲۰۰۵)، «درخت زندگی» (۲۰۱۱)، «به سوی شگفتی» (۲۰۱۲)، «شوالیه جام‌ها» (۲۰۱۵)، «ترانه به ترانه» (۲۰۱۷) و «یک زندگی پنهان» (۲۰۱8) است. 

«ترنس مالیک» با فیلم «خط باریک سرخ» نامزد جایزه اسکار بهترین کارگردانی و فیلمنامه شد و خرس طلایی بهترین فیلم جشنواره برلین را از آن خود کرد و با فیلم «درخت زندگی» نیز جایزه نخل طلایی جشنواره کن را کسب کرده است. او پیش از آن نیز با فیلم «روزهای بهشت» برنده جایزه بهترین کارگردانی کن شده بود. 

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان