چهارشنبه، 14 خرداد 1399 - 7:40

حکم محمدعلی نجفی نقض شد

شماره: 9633
Aa Aa

گودرزی گفته با توجه به اینکه یکی از هم بندی های نجفی با علایم مشکوک به کرونا به بیمارستان اعزام شده اما دادگاه با پذیرش وثیقه و آزادی نامبرده موافقت نکرده است.

وکیل مدافع شهردار سابق تهران خبر داد؛
حکم محمدعلی نجفی نقض شد

وکیل مدافع محمدعلی نجفی اعلام کرد:

شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور رای محکومیت صادره علیه موکلم در دور دوم رسیدگی را نقض و پرونده را به شعبه هم عرض ارجاع  داده است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، حمیدرضا گودرزی اظهار کرد:

پس از فرجام خواهی ما نسبت به رای صادره در دور دوم رسیدگی، پرونده به شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور ارجاع شد و در مراجعات متعددی که به شعبه ۴۱ دیوان عالی داشتم دیوان عالی، رای صادره را نقض کرده و پرونده جهت رسیدگی به شعبه هم عرض ارجاع شده ولی هنوز پرونده به دادگاه ارسال نشده است‌.

وی با اشاره به ابراز نگرانی از وضعیت موکلش در زندان با توجه به شیوع کرونا گفت: در طول ۷ ماه گذشته ما چندین بار وثیقه را معرفی کرده‌ایم ولی دادگاه از پذیرش وثیقه و نیز آزادی موکلم امتناع کرده است.

وی افزود: موکلم در اتاقی هست که ۱۱ نفر بازداشتی دارد و با توجه به اینکه یکی از هم بندی های موکلم با علایم مشکوک به کرونا به بیمارستان اعزام و در آنجا بستری شده ما بشدت نگران وضعیت او هستیم و در این راستا از معاون اول قوه قضاییه تقاضا کردم و ایشان جهت بررسی، موضوع را به دادستانی ارجاع داد و دادستانی تهران هم گزارش کار را به دیوان عالی و شعبه ۹ دادگاه کیفری ارسال کرد ولی متاسفانه دادگاه با پذیرش وثیقه و آزادی موکلم موافقت نکرده است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان