دوشنبه، 6 تير 1401 - 0:38

خواب زمستانی در بهار وزارت نفت

شماره: 17968
Aa Aa

جریان انقلابی ضمن تقدیر از اقدامات دستگاه های امنیتی خواستار برخورد بدون مماشات دستگاه قضایی و نگران از طولانی شدن پروسه صدور احکام متهمان است.

متخلفان در آرامش؛
خواب زمستانی در بهار وزارت نفت

اسپادانا خبر| فرهاد توانا

 

هنوز چندماه از خبر دستگیری مدیران متخلف یکی از شرکت های مهم نفتی که در حوزه صادرات و ذخیره‌سازی فعال است توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) نگذشته که شاهد روشن شدن زوایایی دیگر از این جرایم مالی هستیم. 

جریان انقلابی جنوب کشور ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه امین امنیتی کشور و در حالی که دلسوزان نظام و جریان غنی انقلابی خواستار برخورد جدی و بدون مماشات دستگاه مقتدر قضایی با مختلفان پرونده اختلاس نفتی هستند نگران از طولانی شدن پروسه صدور احکام متهمان است.

همچنین از گوشه و کنار به گوش می رسد که برخی از متهمان این پرونده بزرگ اختلاس در حال رایزنی با مقامات ارشد جهت تطهیر این فساد می باشند که متأسفانه نتایجی نیز حاصل نموده اند. 

جریان انقلابی نگران از خواب زمستانی در فصل بهار در حوزه های مختلف نظارتی، بازرسی و حتی وزیر در وزارت نفت است؛ دولتی که شعار فساد ستیزی را مبنای عملکرد دولت خود قرار داده نباید درنگی در عزل فاسد داشته باشد. 

عدم برخورد قاطع با پرونده هایی مانند پرونده ذکر شده ضمن تضعیف اعتماد عمومی صدمات جبران ناپذیری را برای وزارت نفت که خط مقدم جبهه اقتصادی کشور است در پی خواهد داشت.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان