در حوادث جوی ایران ۶ نفر کشته و ۵۳ نفر مصدوم شدند | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 30 شهريور 1402 - 22:37

در حوادث جوی ایران ۶ نفر کشته و ۵۳ نفر مصدوم شدند

شماره: 22446
Aa Aa

چهار نفر در استان اصفهان، یک کودک 8 ساله در اهر بر اثر سیل و یک نفر در اراک بر اثر اصابت صاعقه فوت کردند. در تهران نیز وزرش باد 25 مصدوم برجا گذاشت.

رئیس سازمان اورژانس ایران خبر داد؛
در حوادث جوی ایران ۶ نفر کشته و ۵۳ نفر مصدوم شدند

رئیس سازمان اورژانس ایران از مصدوم شدن ۵۳ نفر و فوت ۶ تن از هموطنان در حوادث جوی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، جعفر میعادفر اظهار کرد:
از روز گذشته تا ساعت 23 مورخ 18 خرداد 53 نفر بر اثر حوادث جوی مصدوم شده‌اند که از این تعداد متأسفانه 6 نفر از هموطنان فوت کرده‌اند.

وی افرود:

چهار نفر از فوتی‌ها در استان اصفهان، یک نفر در اهر و یک نفر در اراک بوده است. در شهرستان اهر یک کودک 8 ساله بر اثر سیل فوت کرده و یک آقای 42 ساله و یک خانم 33 ساله مصدوم شده‌اند. در استان تهران وزرش باد 25 مصدوم برجا گذاشته که از این تعداد 16 نفر به مراکز درمانی اعزام و 9 نفر در محل حادثه درمان شده‌اند. در اصفهان سیلاب جان چهار نفر را گرفته و 9 مصدوم و احتمالا دو مفقودی برجا گذاشته است. در اراک نیز یک آقای 67 ساله بر اثر اصابت صاعقه فوت کرده است. در مازندران ریزش سنگ دو مصدوم برجا گذاشته است. در فیروزکوه (کوهسار) سیلاب تنها منجر به تلف شدن دام و طیور و خسارت به تعدادی واحد مسکونی شده است. در ساوه (زرندیه) بارش باران باعث تلف شدن دام‌ها شده و در البرز (چالوس – تونل 4 تا 6) آبگرفتگی و انسداد مسیر 9 مصدوم برجا گذاشته است.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان