دوشنبه، 6 تير 1401 - 1:12

در مقابل بی‌حجابی منتظر ورود نیروی انتظامی نمانید

شماره: 17851
Aa Aa

ایجاد ناامیدی در مردم در مقابل حرکات عظیم نظام نفوذ راهبردی است و دشمنان می‌خواهند ولایت فقیه را از ما گرفته و نظام را ناکارآمد نشان دهند.

سیداحمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد؛
در مقابل بی‌حجابی منتظر ورود نیروی انتظامی نمانید

سیداحمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت:

حرکت اقتصادی و اجرای طرح اصلاح ارز ترجیحی جریان ساده ای نبود و برای مقابله با این حرکت دو گروه شامل دلالان و سودجویان و دشمنان نظام خود را آماده کرده بودند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، او ادامه داد:

دشمنان نظام در خارج از کشور نیز مانند موضوع گرانی بنزین در سال ٩٨ قصد ایجاد آشوب داشتند. آنها پیاده‌نظام خود را در داخل آماده کرده بودند تا هیجانی ایجاد و نظام را دچار آشوب کنند اما مردم با بصیرت این توطئه را نقش برآب کردند.

علم الهدی با بیان این که دولتمردان آمریکا اعلام کرده اند که در مقابل تحریم اقتصادی ایران شکست خورده اند گفت:

دشمن همیشه در کمین ماست و در هر جریانی دشمن دنبال فرصتی برای اجرای دشمنی خود است تا ما را از راهمان برگرداند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان این که ایجاد ناامیدی در مردم در مقابل حرکات عظیم نظام نوعی نفوذ راهبردی است عنوان کرد:

سرکوبگری، جاسوسی و نفوذ راهبردی از توطئه‌های دشمنان نظام است و آنان با نفوذ راهبردی می‌خواهند ولایت فقیه را از ما گرفته، ساختار نظام را وارونه و نظام را ناکارآمد نشان دهند.

وی افزود:

از ابتدای انقلاب تا کنون در هر عرصه ای مردم حضور داشته اند نتیجه مطلوب حاصل شده است لذا در موضوع امر به معروف و نهی از منکر همه باید ورود کنند. نهی از منکر بر همه واجب است و بی‌تفاوتی درباره بی‌حجابی جایز نیست. نباید منتظر ورود نیروی انتظامی در این راستا بمانید و همه باید در این موضوع احساس وظیفه کنند. مسئله حجاب مسئله سیاسی نیست بلکه نفوذ راهبردی دشمن است و اگر رواج یابد سفره دین از زیر پای جوانان کشیده می‌شود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان