دستگاه قضا با مسببین کشتار مردم قاطعانه برخورد کند | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 4 تير 1403 - 7:23

دستگاه قضا با مسببین کشتار مردم قاطعانه برخورد کند

شماره: 19647
Aa Aa

شورای نگهبان در این بیانیه از فرماندهی انتظامی و بسیج که با بردباری و فداکاری در تأمین امنیت مردم و کشور کوشیده اند تشکر و قدردانی نموده است.

شورای نگهبان در بیانیه ای اعلام کرد؛
دستگاه قضا با مسببین کشتار مردم قاطعانه برخورد کند

شورای نگهبان در بیانیه ای از دستگاه قضایی ایران خواست با عاملین اصلی و مسببین کشتار و مجروح نمودن مردم بیگناه و ماموران حافظ امنیت و نیز متعرّض به مردم و تخریب‌کنندگان اموال عمومی و خصوص قاطعانه برخورد کند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، اعضای شورای نگهبان درباره اتفاقات اخیر ایران بیانیه‌ای صادر کرده اند.

در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اجتماع سراسری و هوشیارانه امّت رسول الله (صلی الله علیه وآله و سلم) در پی حوادث روزهای اخیر و فرصت‌طلبی‌های کینه‌توزانه استکبار جهانی و عوامل منطقه‌ای و داخلی آن نشان از عظمت و پایداری این ملت رشید دارد.

شورای نگهبان به عنوان حافظ شرع مقدّس اسلام و قانون اساسی لازم می‌داند از این حضور خودجوش و آگاهانه ملت متدیّن، انقلابی و بصیر ایران اسلامی قدردانی نماید که با درک شرایط حسّاس جهانی و منطقه‌ای و شناخت توطئه‌های دشمنان دیرین اسلام و کشور برای دفاع از قرآن، نظام اسلامی و احکام نورانی اسلام از جمله حجاب به عنوان یکی از ضروریات دین مبین اسلام با حضور در اجتماع شکوهمند سوم مهر ماه 1401 به تکلیف دینی و ملی خود عمل کردند.

این شورا تشکر و حمایت از کلیه نیروهای حافظ امنیت به ویژه فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و بسیج مردمی را که با بردباری و فداکاری در تأمین امنیت مردم و کشور کوشیدند و حتی در مقابله با عوامل اغتشاش مظلومانه از جان خود گذشتند، وظیفه خود دانسته و از دستگاه قضایی انتظار دارد با عاملین اصلی و مسببین کشتار و مجروح نمودن مردم بیگناه و ماموران حافظ امنیت و نیز متعرّض به مردم و تخریب‌کنندگان اموال عمومی و خصوصی قاطعانه برخورد نماید.

همچنین از تلاش‌های نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تعقیب و تنبیه تروریست‌های دست‌پرورده دشمنان این مرز و بوم قدردانی نموده ازخداوند متعال توفیق بیشتر همگان را در خدمت به جمهوری اسلامی درخواست داریم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان