چهارشنبه، 13 مهر 1401 - 5:42

روش آمریکایی‌ها شلوغ‌کاری رسانه‌ای است

شماره: 19473
Aa Aa
سند رسمی مالکیت جزایر سه‌‌گانه به نام دولت جمهوری اسلامی ایران صادر شده است| در پرونده ترور شهید صیاد خدایی چند نفر بازداشت شده‌اند.
مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه ایران؛
روش آمریکایی‌ها شلوغ‌کاری رسانه‌ای است

مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه ایران در یک نشست خبری با اشاره به گزارشگر ویژه در خصوص تحریم‌ها علیه ایران بیان کرد:

در طول سالیان گذشته همواره ایران قربانی تروریسم بوده است حال چه سایبری و یا به انواع دیگر.

به گزارش اسپادانا خبر، او گفت:

حملات سایبری زیرساخت‌های ایران را هدف گرفتند که ممکن است برای مردم مشکلاتی ایجاد کند. حال آمریکایی‌ها از این روش استفاده می‌کنند ولی بدانند که محکوم است. در خصوص آنچه که درباره آلبانی صورت گرفته است باید بگویم روش آمریکایی‌ها همین است که با شلوغ‌کاری رسانه‌ای کاری کنند اما باید بدانند که دست‌شان رو شده است.

وی ادامه داد:

تحریم‌های جدید برگ افتخار وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان است. این اقدام تنفس مصنوعی آمریکایی‌ها به گروهک‌های تروریستی است که بتوانند توانشان را بازیابی کنند که البته ناکام خواهد بود. ما انتظار داریم دستگاه سیاست خارجی و دیپلماسی در مقابل این نکاتی که مطرح شده است به صورت قاطع و زیبنده بایستد.

ستایشی درباره حق حاکمیت ایران بر جزایر سه‌گانه گفت:

نکته‌ای که قابل ذکر است اقدامات سازمان ثبت اسناد و املاک رسمی کشور است که راستای ثبت این جزایر انجام داده است و آن هم صدور اسناد مالکیت جزایر تنب بزرگ، کوچک و ابوموسی به نام دولت جمهوری اسلامی ایران است. سند‌ جزایر تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی به نام دولت جمهوری اسلامی ایران صادر شده است و با این اقدامات مؤثر به منصه ظهور رسیده است. این روند با تحقق حد نگاری ادامه پیدا می‌کند و این روند مالکیت جمهوری اسلامی ایران نشان داده است.

او درباره پرونده ترور شهید صیاد خدایی عنوان کرد:

دعا می‌کنیم با تلاش سربازان گمنام امام زمان و دستگاه قضا عاملان اصلی دستگیر شود. این ترورها شبکه‌ای است و نیاز به بررسی‌های فنی و علمی دارد. در خصوص این پرونده چند نفر بازداشت شده‌اند و قرار قانونی برای این افراد صادر شده است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان