يكشنبه، 8 خرداد 1401 - 13:25

رییس هیئت مدیره جدید پتروشیمی خارگ کیست؟

شماره: 16461
Aa Aa

عیسی اسحاقی که از مدیران معتقد به رفاه و‌معیشت کارگران است در مجوعه های تحت نظر خویش از نگاه کارگران به عنوان مدیری محبوب شناخته می شود.

اعضای هیات مدیره و مدیر عامل جدید معرفی شدند؛
رییس هیئت مدیره جدید پتروشیمی خارگ کیست؟

اسپاداناخبر| سامان صفا

 

اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل جدید شرکت سهامی پتروشیمی خارگ معرفی شدند.

بهمن بهزادی، مدیر عامل جدید پتروشیمی خارگ بوده و اعضای هیئت مدیره را که از مدیران با تجربه و خوشنام صنعت نفت می باشند را آقایان عیسی اسحاقی، به عنوان رییس هیئت مدیره، رییس هیئت مدیره موظف هلدینگ شرکت صنایع تجهیزات نفت،علی نظر پور، مدیر عامل اسبق شرکت پتروشیمی فن آوران، محسن حقیقی از اعضای هیئت مدیره سابق پتروشیمی خارگ و بهمن بهزادی، مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره تشکیل می دهند.

عیسی اسحاقی، رییس جدید هیئت مدیره پتروشیمی خارگ که از مدیران باسابقه، خوشفکر و خوشنام  صنعت نفت می باشد بیش از ۱۵ سال سابقه اداره بنگاه های اقتصادی را در حدود ۲۰ شرکت صنایع شیمیایی، شوینده و نفت از سال ۱۳۸۶ تاکنون در کارنامه خود دارد.

او که در سال ۱۳۹۰ مشاور وزیر نفت وقت ایران بوده دارای ۱۰ سال سابقه مدیریت درشرکتهای نفتی از جمله شركت های پتروشیمی اردبیل، پتروشیمی شازند، هلدینگ نفت و گاز بانک ملت، نفت ایرانول، صنایع تجهیزات نفت و نفت بهران بوده و ۵ سال نیز به عنوان نایب رییس انجمن پالایشگاه داران فعالیت کرده است.

عیسی اسحاقی که از مدیران معتقد به رفاه و‌معیشت کارگران به منظور ایجاده انگیزه بیشتر می باشد در مجوعه های تحت نظر خویش به دلیل عملکرد موفق و توجه ویژه به کارکنان به عنوان مدیری محبوب و موفق از نگاه کارگران شناخته می شود.

شایان ذکر است وی در سال ١٣٨٦ و همزمان با فعالیت در مجموعه های اقتصادی بنیاد شهید رياست فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران را هم عهده دار بوده است.

اميد مي رود با حضور اين مرد خوشنام كاركنان شركت سهامی پتروشيمی خارگ آينده ای روشن وسازنده را پيش روی خود داشته باشند.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان