چهارشنبه، 8 تير 1401 - 15:06

شرایط برای پذیرش بانوان در ورزشگاه مشهد فراهم نبود

شماره: 17327
Aa Aa

قرار نبود خانم‌ها به ورزشگاه بروند. عده‌ای تلاش داشتند با زور وارد ورزشگاه شوند و برخی با استفاده از افشانه به‌ دنبال پراکنده‌ کردن علاقه‌مندان بودند.

گزارش وزیر کشور ایران برای رئیس جمهور ارسال شد؛
شرایط برای پذیرش بانوان در ورزشگاه مشهد فراهم نبود

احمد وحیدی، وزیر کشور ایران در پایان چهل و یکمین نشست قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا از ارسال گزارش بررسی‌های انجام شده درباره حاشیه‌های مسابقه تیم های ملی فوتبال ایران و لبنان به رئیس‌جمهور خبر داد.

به گزارش اسپادانا خبر، او گفت:

علت این حادثه حضور علاقه‌مندان در ورزشگاه بدون داشتن بلیت و کارت دعوت‌های رسمی دارای هولوگرام بود. ابتدا بحث این بود که این دیدار بدون حضور تماشاچیان برگزار شود اما بعد با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز حضور حدود ١٠ هزار تماشاچی در ورزشگاه داده شد که بلیت‌ها نیز بر این اساس فروخته شد. به دلیل حضور حجم زیادی از تماشاچیان در ورزشگاه عده‌ای از علاقه‌مندان پشت درها تلاش داشتند با زور وارد ورزشگاه شوند و برخی هم با استفاده از افشانه به‌ دنبال پراکنده‌ کردن علاقه‌مندان بودند تا این ازدحام باعث شکستن درب و ایجاد حادثه نشود. هجوم و حضور علاقه‌مندان به ورزشگاه منجر به این حادثه شد که برخی بدون داشتن بلیت و کارت دعوت‌های فاقد هولوگرام که از روی کارت رسمی کپی شده بود بدون در نظر گرفتن ظرفیت‌ها وارد ورزشگاه شدند.

او درباره حضور زنان در وزشگاه مشهد گفت:

در ورزشگاه مشهد شرایط برای پدیرش بانوان فراهم نبود و قرار شد تا با انتقال این دیدار به تهران شرایط حضور زنان هم فراهم شود اما فدراسیون به دلیل حضور تیم فوتبال لبنان در مشهد اعلام کرد امکان این انتقال وجود ندارد و نهایتاً دیدار در مشهد برگزار شد.

وی با بیان اینکه 4 هزار بلیت توسط مسئولان ورزش مشهد خارج از ضابطه فروخته شد گفت:

قرار نبود خانم‌ها برای دیدن مسابقه به ورزشگاه بروند و تنها ٩ نفر از آنها با تهیه بلیت قصد ورود به ورزشگاه را داشتند که این موضوع مشکوک و دارای ابهام است

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان