پنجشنبه، 20 مرداد 1401 - 13:37

عروسک باربی توسط پنتاگون ساخته شده است

شماره: 18489
Aa Aa

آمریکا با عنوان مدرنیته جنایاتی در حق زنان می کند که در تاریخ بشر سابقه ندارد| بیشترین میزان افسردگی و تجاوز به زنان و کودکان در اروپا انجام می‌شود.

کشور سوئد مستقل نیست و در اختیار ۱۳ خانواده است؛
عروسک باربی توسط پنتاگون ساخته شده است

حسن رحیم‌پور ازغدی، فعال اصولگرا در همایش افشای حقوق بشر آمریکایی گفت:

زن جزئی از دکور صحنه برای آمریکا است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، وی با بیان این پرسش که چرا آمریکا جرئت حمله نظامی به ایران را ندارد اظهار کرد:

پس از ۲۰۰ سال ایران به عنوان اولین کشور در آسیا، آمریکا را از کشورش بیرون کرد و طی چهار دهه اخیر آمریکا جرئت نکرد همانند عراق و افغانستان به ایران حمله کند زیرا امریکا قدرت لازم برای مبارزه با ایران را ندارد.

وی با اشاره به سابقه ۱۸ ساله مذاکره غیرمستقیم ایران و آمریکا از زمان برجام تا کنون گفت:

آمریکا و اروپا اهل مذاکره نیستند بلکه اهل دستور دادن هستند. ایران آن ها را مجبور کرده است که پای میز مذاکرده بنشینند. رهبر معظم انقلاب فرمودند جنتلمن های پای میز مذاکره همان تروریسم های فرودگاه بغداد هستند.

او ادامه داد:

ما درسطح بین‌الملل باید تناقض های مبانی حقوق بشر غربی را افشا کنیم. ارتداد و کفر، خودکشی، همجنس گرایی جزئی از حقوق بشر آمریکایی است اما حجاب، پوشش و حیا ممنوع است. سینمای غرب برمبنای ایدئولوژی است. عروسک باربی توسط پنتاگون ساخته شد تا دختر خوشگل و چشم سبز آمریکایی را الگوی دختران جهان بکند. جهان به دنبال زنان حرکت می کند و اگر مادر و همسر به فساد کشیده شوند این جامعه و جهان است که به فساد کشیده می شود.

رحیم پور بیان کرد:

آمریکا با عنوان مدرنیته جنایاتی در حق زنان می کند که در تاریخ بشر سابقه ندارد.

وی گفت:

آمریکایی ها به دهان برده های سیاه پوش دهان بند آهنی می‌بستند و در آن زمان مدعی بودند که می‌خواهند سیاه پوستان را مسیحی کنند. آمریکا و غرب از ریشه با توهین و نقض حقوق بشر شکل گرفته است. شورای امنیت، شورای ناامنی در جهان است. هر کسی بمب اتم دارد، حق وتو دارد. علت حساسیت آمریکا و غرب به بمب اتم این است که اگر انحصار بمب اتم شکسته شود نظام جهان بهم خواهد ریخت.

وی گفت:

عکس های زندان ابوغریب با دو هدف تهدید و تحقیر منتشر شده است. آمریکا با این اقدام به همه کشور های اسلامی تروریسم می گوید اگر با ما مقابله کنید تنها شما را نمی کشیم بلکه تحت سخت‌ترین شکنجه ها تحقیر خواهیم کرد.

رحیم پور بیان کرد:‌

جنایات اروپا و آمریکا باید افشا شود. کل کشورهای اروپایی نمایشی هستند در حالی که تحت سلطه چند کشور مشخص هستند. به طور مثال گفته می شود که سوئد کشوری مستقل است اما این کشور در اختیار ۱۳ خانواده است که ۵ خانواده اصل هستند. هیچ اتفاقی در عرصه سیاست، اقتصاد و... این کشور رخ نخواهد داد مگر به اجازه این پنج خانواده که این پنج خانواده هم تحت سلطه آمریکا و انگلیس هستند. بیشترین افسردگی، تجاوز به زنان و کودکان و... در اروپا انجام می‌شود. در سال ۷۰ بر اساس آماری که منتشر شد صد هزار سلاح گرم در سطح دبیرستان های آمریکا جمع‌آوری شد و به دنبال گذاشتن گیت در ورودی مدارس بودند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان