پنجشنبه، 20 مرداد 1401 - 13:43

قاره اروپا وحشی‌ترین قاره جهان است

شماره: 18472
Aa Aa

دولت آمریکا ۲۰۰ سال پیش با نقض حقوق ده‌ها میلیون نفر تشکیل شد و بزرگترین هولوکاست‌های تاریخ در آمریکای جنوبی و شمالی به همت و ریاست اروپایی‌ها بود.

رحیم‌پور ازغدی، فعال اصولگرا عنوان کرد؛
قاره اروپا وحشی‌ترین قاره جهان است

رحیم‌پور ازغدی، فعال اصولگرا در همایش افشای حقوق بشر آمریکایی گفت:

دولت آمریکا ۲۰۰ سال پیش با نقض حقوق ده‌ها میلیون نفر تشکیل شد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایلنا، وی گفت:

بزرگترین هولوکاست‌های تاریخ که در آمریکای جنوبی و شمالی رخ داد به همت و ریاست اروپایی‌ها بود. بلندترین نعره‌های حقوق بشر مبارزه با تروریسم توسط کسانی زده می‌شود که خودشان نقش اول را در نقض حقوق بشر ایفا می‌کنند. قاره اروپا وحشی‌ترین قاره جهان است. هیچ قاره‌ای به این اندازه در دنیا وحشی نیست. چون همه چیز دارند زبانشان دراز شده و با قدرت و پول به نوامیس تجاوز می‌کنند، پول مردم را می‌بلعند، شکنجه و کودتا می‌کنند و بعد ادعا می‌کنند که از حقوق بشر دفاع می‌کنیم. آمریکا بزرگترین جنگ افروز جهان است و نمونه جنگ افروزی‌اش آن است که به اصطلاح دارند از حقوق بشر دفاع می‌کنند. خانم سانتی مانتال آرایش کرده شاعرانه سخنگوی وزارت جنگ‌ آمریکاست. آمریکا عصاره وحشی‌گری اروپا است. قاره آفریقا و آسیا را به خون کشیدند تا تمدن مدرنیته را به وجود بیاورند. زن دکور صحنه آمریکاست. خصوصیات آن زن این است که خوشگل باشد نیمه برهنه باشد و باحجاب نباشد. این خصوصیات آن‌هاست. عروسک باربی که عروسک سکسی، چشم‌سبز پاهای بلند، موهای بلوند دارد نمونه اصیل زن آمریکایی است که توسط پنتاگون ساخته شده و می‌خواهند در تمام دنیا هم آن را اشاعه دهند.

وی افزود:

آمریکایی‌ها اگر سال به سال اسرائیل نروند، بیعت نکنند، از آن‌ها حمایت نکنند هیچ وقت نمی‌توانند در صحنه سیاسی کشور حضور داشته باشند. جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها برای دادن گزارش به تل آویو می‌روند تا بتوانند حمایت آن‌ها را برای گرفتن کرسی در کنگره و سنا و حتی ریاست جمهوری داشته باشند. تمام تاریخ اروپا جنگ بین قدرت انگلیس، فرانسه، آلمان و روسیه است. انگلیس قبلا پدر آمریکا بود الان هم تبدیل به نوچه آنان شده است. آمریکا در نژادپرستی شهره عام و خاص است. در قدیم آبخوری سیاه‌پوستان و سفیدپوستان با هم فرق می‌کرد. شما چنین وحشی‌گری را در کجا می‌بینید؟ یکسری منابع تحقیقاتی در آمریکا و اروپا درباره حقوق بشر منتشر شده که در این کشور به صورت ترجمه نمی‌شود. زیرا جریان ترجمه وارد مافیا شده است. بزرگترین توهین تاریخ حقوق بشری را آمریکایی‌ها را به زنان و کودکان کردند. آن‌ها حق کودک مشروع را از پدر و مادر گرفتند یعنی به شکلی که مادر مشخص است اما معلوم نیست پدر خانواده کیست. حقوق کودک را به فجیع‌ترین شکل ممکن سرکوب کردند. امروز در اروپا درباره سیاست‌های رژیم صهیونیستی حرف زدن ممنوع است به نوعی که شما ببینید نمایندگان پارلمان اروپا وقتی درباره جنایت هلوکاست حرف زدند از کار برکنار شده و حتی مقام دانشگاهی آنان گرفته شد. امروز آقایان می‌گویند برویم با آمریکا بر سر مسائل هسته‌ای مذاکره کنیم. بیست سال مذاکره کردیم باز برای چه چیزی مذاکره کنیم؟ مقام معظم رهبری گفتند جنتلمن‌های شیک پوشی که با آن‌ها مذاکره می‌کنید همان تروریست‌هایی هستند که منطقه را به خاک و خون می‌کشند. آمریکایی‌ها در مذاکره فقط به دنبال امتیاز هستند اما در برابر این امتیاز‌ها چیزی نمی‌دهند.  امروز باید اطلاعات و اسنادی که درباره حقوق بشر آمریکایی در اروپا منتشر شده است را ترجمه و سپس منتشر کنیم و در راه دوم باید مبنای فلسفی حقوق بشر آمریکایی را در میزهای مذاکره و همچنین مناظره افشا کنیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان