يكشنبه، 8 خرداد 1401 - 12:43

مديرعامل شركت پتروشيمی خارگ از گناوه آمد

شماره: 16430
Aa Aa

او در دقيقه ٩٠ و با حمايت برخی از چهره های سياسی به عنوان مديرعامل شركت سهامی پتروشيمی خارگ منصوب و جانشين غلامرضا اميرشقاقی شده است.

بهمن بهزادی درراه رازقيان يا شاهين؟
مديرعامل شركت پتروشيمی خارگ از گناوه آمد

اسپادانا خبر| سامان صفا

 

یکی از مدیران بوشهری صنعت بزرگ پتروشیمی که سوابق عضویت در هیئت مدیره  بسیاری ازصنايع وشركت های پتروشیمی را دركارنامه خود دارد به عنوان مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی خارگ معرفی گرديد.

بهمن بهزادی در رقابت با مسعود انصاری، رياست فعلی مجتمع پتروشيمی خارگ توانست دردقيقه ٩٠ و با حمايت برخی از چهره های سياسی به عنوان مديرعامل شركت سهامی پتروشيمی خارگ منصوب وجانشين غلامرضا اميرشقاقی شود.

 بهمن بهزادی که در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۱۳۵۲ در روستای شول گناوه بدنیا آمده تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در  گناوه  گذرانده است و دانشجوی دکترای رشته مهندسی شیمی است.

او در فروردین ۱۳۷۵ به استخدام صابون سازی خرمشهر درآمد و پس از ۳ ماه به  پتروشیمی آبادان رفت. در سال  ۱۳۷۷ در پتروشیمی بندر امام خمینی به عنوان مهندس فرآیند واحد کلرآلکالی شروع به کار نمود و تا پایان سال ۹۳ در پست های مختلف فنی و مدیریتی در این مجتمع بزرگ ادامه فعالیت داد.

بهمن بهزادی از خرداد ماه ۹۳ تاکنون به عنوان نماینده و مشاور مدیر عامل شرکت تاپیکو (نفت گاز و پتروشیمی تامین)، رئیس هیئت مدیره شاخص و عضو هیئت مدیره شرکت های پتروشیمی کارون و لردگان فعالیت نموده است.

پيش ازانتخاب وی از سيد پيروزموسوی، محسن شاهين، مسعودانصاری و چند چهره ديگر جهت تصدی سمت مديرعاملی اين شركت نام برده می شد.

بايستی در انتظار ماند كه آیا بهزادی راه كار محمدحسن رازقيان را در پيش خواهد گرفت يا محسن شاهين را؟

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان