مدیریت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار گردید | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 4 تير 1403 - 8:26

مدیریت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار گردید

شماره: 15225
Aa Aa

پرداخت معوقات به ویژه پرداخت حقوق پرسنل، دستمزد کارگران و تامین هزینه های جاری و امهال بدهی های این شرکت از دیگر مصوبات این جلسه بوده است.

در جلسه ای به ریاست محمد مخبر، معاون اول رئیسی؛
مدیریت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار گردید

در جلسه ای به ریاست محمد مخبر، معاون اول ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران نسبت به تعیین تکلیف شرکت کشت و صنعت هفت تپه اقدام شد.

به گزارش اسپادانا خبر، مدیریت این مجموعه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار گردید.

در این نشست که با حضور محمد مخبر، دادستان کل، وزرای امور اقتصاد و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دادگستری، معاون حقوقی رئیس جمهور، استاندار خوزستان و رئیس سازمان خصوصی سازی و مدیران عامل بانک های ذیربط برگزار شد با توجه به تخصص، ارتباط و اهمیت شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، مدیریت شرکت نیشکر هفت تپه از طرف سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به این شرکت سپرده شد.

اعضا همچنین با تاکید بر شفاف شدن حساب ها، بدهی و همچنین ارزش این شرکت در مدت ۳ ماه، تسویه ارزش شرکت کشت و صنعت هفت تپه را تصویب کردند.

پرداخت تسهیلات جدید از سوی بانک های ملی و صادرات برای تسهیل امور شرکت هفت تپه و پرداخت معوقات به ویژه پرداخت حقوق پرسنل، دستمزد کارگران و تامین هزینه های جاری آن و همچنین امهال بدهی های این شرکت از دیگر مصوبات این جلسه بوده است.

 

منبع| پایگاه اطلاع رسانی دولت

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان